Вийшла нова версія програми 0.27.19

Віталій Міхов (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.27.19

Додано:

 • Інформація у розрізі - нова група корисних функції для блоку податкових накладних, яка дозволяє отримати зведену інформацію щодо сум у розрізі різних параметрів: товарів та послуг, контрагентів, податкових пільг та типів причини (ненадання отримувачу).
  Інформація доступна за кнопкою "Додатково - Інформація у розрізі", а також за відповідним пунктом контекстного меню у списках виданих та отриманих податкових накладних. Аналогічна опція додана також для акцизних накладних - у розрізі товарів та контрагентів.
  Інформація стосується списку документів, який при цьому відображений у програмі; тобто ви можете відфільтрувати список накладних за власними потребами, а потім отримати для цього списку суми у потрібному розрізі. Обробка великого списку накладних може зайняти певний час.
  Список у розрізі контрагентів - ієрархічний за наявності філій; у такому випадку ви отримуєте інформацію окремо по кожній філії та основному підприємству, а також разом по контрагенту (за ІПН). Отриману інформацію у будь-якому розрізі можна експортувати до таблиці Excel.
 • Експорт на флешку - новий варіант експорту податкових звітів, призначений для подання до ДПІ в електронному вигляді на флешці або диску. Експортовані таким чином документи не можна подавати до установи електронною поштою.

Виправлено:

 • Логіка ДПС - оновлено та виправлено розрахунок і перевірку додатка 4ДФ (J/F0510406) Розрахунку сум податку.
 • Службове внесення - вибір контрагента-продавця для вхідного внесення.
 • Друк сертифікатів - помилка друку сертифікату зі списку "Меню - Криптобібліотека - Переглянути сертифікати".

Змінено:

 • Логіка Держстату - оновлено розрахунок та перевірку ряду статистичних звітів.
 • Логіка ДПС - оновлено розрахунок та перевірку акцизної накладної форми "П".

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

s-kontur2005
18.05.2021, 21:36 (Відредаговано: 18.05.2021, 21:39)

Очень интересная и полезная опция - информация в разрезе товаров и услуг, но есть одно, но.... не корректно отображается наименование товара, т.к. под одним и тем же кодом УКТЗЕД , есть разные наименования товара, а оно их группирует вместе под одним из имеющихся именований.... К примеру, под кодом УКТЗЕД 7308909800 - алюм.двери, ролета и стойка, все по 1 шт, а таблице выводит УКТЗЕД 7308909800- ролета-3шт

Віталій Міхов (адміністратор)
18.05.2021, 21:53 (Відредаговано: 18.05.2021, 21:53)

Інформація у розрізі товару/послуги в даному випадку - означає у розрізі коду УКТЗЕД або ДКПП, тобто товари з одним кодом вважаються однотипними. Неможливо зробити розріз по назві товару, вказаній у накладній, адже найменша відмінність (наприклад, зайвий пробіл або мала літера замість великої) - і це вже будуть два різні товари з точки зору програми. Тому вибірка орієнтується за кодом.
Зрозуміло, що у продавця може бути група товарів за одним кодом УКТЗЕД, але за відсутності у податковій накладній іншої інформації (наприклад, артикулу чи штрих-коду товару) наявний спосіб відбору - найкраще, що можна зробити.

Оксана К

Чому зникла можливість консолідації таблиці Д5 звіту ЄСВ ?

Віталій Міхов (адміністратор)
26.05.2021, 23:31 (Відредаговано: 26.05.2021, 23:32)

У ньому з самого початку (появи об'єднаного Розрахунку) не було консолідації, адже немає звідки консолідувати - в інших додатках Розрахунку відсутні необхідні дані.
Натомість є імпорт даних з довідника працівників, що напевне вам підійде.

vilena-2
01.06.2021, 17:34 (Відредаговано: 02.06.2021, 10:01)

Доброго дня! При формуванні обєднаного розрахунку (уточнюючий) 4ДФ з ознакою доходу 157 Соната видає помилку. Пропонує нарахувати ПДФО та ВЗ. Виправте будь ласка! Скрін

Віталій Міхов (адміністратор)

У наступному оновленні.
ПС. Гугл-диск не є хостингом картинок у загальному розумінні і не надає прямі посилання на зображення, тому ви не зможете вставити такі картинки на форум.

Олександр Д

Доброго дня. При перевірці обєднаного звіту 4дф з ознакою податкової соц. пільги 04 (на двох і більше дітей) видає помилку нарахованого податку.

Віталій Міхов (адміністратор)

Нарахування з пільгами цієї категорії буде виправлено у наступній версії програми.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua