форма Д5 Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осі...

olga_arkhipova (автор теми)

Не можу обрати в п7. Тип платника та період перебування (місяць). Поле не активне, щоб поставити галочку біля фоп на спрощеній системі. Також в додатку Таблиця 1 , показує помилку в стовпчику: Код категорії ЗО. у мене код 6, а програма просить виправити на 4 або 9

Віталій Міхов (адміністратор)

Певно, ви обрали звіт F3005113, який призначений для осіб, що провадять незалежну професійну діяльність.
Для ФОП призначений звіт F3005013.
По-друге, ЄСВ для ФОП вже не подається окремим звітом - тепер це вказується у новому додатку до Декларації про доходи.

Підкажіть,будь-ласка, який додаток використати до Декларації про доходи для ЄСВ для ФОП.

Віталій Міхов (адміністратор)

Прохання підкажіть, як виправити дану помилку: Помилка: У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 2 кварталу для ЗО 2862404075 в полі "Кількість календарних днів перебування у трудових / цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця" кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку з ознакою "0", крім ЗО з кодами 42,43,44,45,50.?

Віталій Міхов (адміністратор)

Гадаю, щодо цієї проблеми вам краще звернутися до працівників місцевої ДПІ або ПФУ, бо вона стосується методології заповнення звітності, а не роботи у Сонаті.
Сама помилка каже, що для однієї особи ця графа заповнюється тільки один раз за місяць.

andy1977
16.01.2022, 18:28 (Відредаговано: 16.01.2022, 18:33)

в даному місяці працівники були у відпустці, 24 дні, кожний працівник має 2 графи, пробував різними математичними сумами, не виходить

дякую

Віталій Міхов (адміністратор)

Ну от, наприклад, пошук по гуглу дає такий результат серед перших:

"гр. 14 (кількість к. дн. перебування в трудових відносинах) — по рядку з відпускними заповнюють тільки в тому випадку, якщо немає доходів у вигляді зарплати (наприклад, працівник весь місяць був у відпустці). Якщо за місяць нараховані і зарплата, і відпускні, то гр. 14 заповнюють тільки по рядку із зарплатою "
https://ibuhgalter.net/articles/752

ЛарисаБУХ

Подскажите пожалуйста! Помилка: У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП ***заповнено поле "Професійна назва роботи", поле "Код КП", які не відповідають значенням в Класифікаторі ДК 003:2010. Речь идет о Молодша медична сестра (молодший медичний брат) (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця, санітар, санітар-прибиральник, санітар-буфетник та ін.) код 5132. Подтягиваю из справочника Сонаты. Пробелы- проверяла. Меняла, сокращала, пробовала подгрузить в кабинет х мэль файлами. И постоянно одна и та же ошибка в Квитанции2. Что делать?

Віталій Міхов (адміністратор)

Спробуйте у назві роботи замість "...санітар-буфетник..." вказати "...санітар- буфетник...", тобто перед буфетником пробіл.

ЛарисаБУХ

Спасибо большое! Принят!

golos.olena

Підкажіть, будь ласка! Помилка: У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП ***заповнено поле "Професійна назва роботи", поле "Код КП", які не відповідають значенням в Класифікаторі ДК 003:2010. Мова про посади Вихователь закладу дошкільної освіти, Керівник (директор) закладу дошкільної освіти, Методист дошкільної освіти. Підтягую із довідника Сонати. Що робити?

Віталій Міхов (адміністратор)

Судячи з наших спостережень, у системі обробки звітності ПФУ не враховано кілька змін у цьому Класифікаторі.
Що робити у такому випадку, невідомо. ДПС каже, що проблема на стороні ПФУ, Пенсійний на це не реагує.
Спробуйте зателефонувати до ПФУ та поскаржитися їм на цю проблему.

Світлана Пріоритет

Доброго дня. Допоможіть будь ласка. У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП ***заповнено поле "Професійна назва роботи", поле "Код КП", які не відповідають значенням в Класифікаторі ДК 003:2010. У нас автошкола прийняли на роботу викладача ПДР (правил дорожнього руху). В класифікаторі по автошколам нічого знайти не можу. В пенсійному допомогти не можуть, спеціалістів немає

Віталій Міхов (адміністратор)

У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП ***заповнено поле "Професійна назва роботи", поле "Код КП", які не відповідають значенням в Класифікаторі ДК 003:2010

Світлана Пріоритет

А що саме ви там заповнили, що воно не приймається установою? Потрібен точний текст до останнього символу, скріншот або XML-файл додатку.

Світлана Пріоритет
  1. Професійна назва роботи: Викладач закладу професійної (професійно- технічної) освіти
  2. Код класифі- катора професій: 2321
  3. Посада: Викладач ПДР
Віталій Міхов (адміністратор)

Спробуйте вручну у звіті прибрати пробіл після тире з назви, що було так "Викладач закладу професійної (професійно-технічної) освіти" і відправте знову.

Світлана Пріоритет

Спробуйте вручну у звіті прибрати пробіл після тире з назви, що було так "Викладач закладу професійної (професійно-технічної) освіти" і відправте знову.

Віталій Міхов (адміністратор)

Дякую. Знайшла в Класифікаторі ДК 003:2010 (КОД 3340) Професійна назва роботи: Педагог професійного навчання Код класифі- катора професій: 3340 Посада: Педагог правил дорожнього руху Звіт прийняли. Викладача змінила на педагога.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua