ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ ФОП F0100112+ЄСВ

s-kontur2005 (автор теми)
26.01.2022, 21:49 (Відредаговано: 26.01.2022, 21:55)

При попытке заполнить Додаток ЄСВ-1 для ФОП, который вышел на пенсию в середине 2021 года, а также для ФОП - за которого ЕСВ оплатил работодатель, выдает Ошибку -"R003G4 Помилка: Значення графи 4 повинно дорівнювати графі 3, з урахуванням мінімальної та максимальної ЗП для 03 місяця 2021 року (6041.72)" А если мне нужно заполнить в гр.3- доход ФОП , а в гр.4- должен быть- 0,00 и в гр.6 тоже будет 0,00. Как быть? Ниже пример, как должно быть...

s-kontur2005 (автор теми)

вставте опис до зображення

Віталій Міхов (адміністратор)
  • Пенсія - звіт заповнюється з січня по той місяць (включно), в якому було подано заяву на пенсію. По інших місяцях у графах 3, 4 ,6 заповнюються нулі. Якщо заповнити звіт таким чином, то Соната помилок не видасть.
    https://smartfin.ua/blog/yak-fop-na-zahalniy-systemi-vidzvituvaty-za-sebe-po-esv-za-2021-rik
  • Що стосується заповнення для ФОП, за якого частину року ЄСВ платив роботодавець, то цей варіант ми врахуємо у наступній версії програми. Наразі ви можете зберегти та подати звіт, не зважаючи на повідомлення про помилку у програмі.

Добрий день. Підкажіть коли вийде наступне оновлення для ФОП, за якого частину року ЄСВ платив роботодавець? Звіт не приймається , 2 квитанція з помилкою "Пакет не прийнято.[01]" . Дякую.

Віталій Міхов (адміністратор)

Сьогодні буде оновлення.

Люба Тацакович

Добрий вечір. Зробили оновлення, відправила декларацію. Знову не прийнято. Помилка: не заповнено всі графи,хоча все заповнено. Що робити, не розумію ?

Добрий вечір. Після оновлення знов звіт не прийнято...

Помилка: В додатку ЄСВ 1 до Податкової декларації в таблиці місяців наявний один або декілька рядків, в яких в графі "Сума чистого доходу (прибутку), заявлена в податковій декларації / Частка розподіленого доходу" зазначено суму, яка не дорівнює нулю або пусто. При цьому в графі "Сума нарахованого єдиного внеску (гр.4 х гр.5)" не зазначено суму нарахованого ЄСВ (сума в зазначеному полі=0 або пусто).

Віталій Міхов (адміністратор)

Окрім оновлення ще треба правильно заповнити звіт. Вище навіть є скріншот та посилання на статтю, де розповідається, як правильно заповнити додаток у випадку ФОП, за якого частину року ЄСВ платив роботодавець.
Соната сама все не заповнить так, як вам треба, бо вона не знає - хто, коли і за кого платив.

Звіт заповнено згідно зразка! Пройшов перевірку коректності! І все одно в кв.2 - ПОМИЛКА((((((((

Віталій Міхов (адміністратор)
02.02.2022, 15:57 (Відредаговано: 02.02.2022, 15:57)

Тоді надішліть нам на support@sonata.biz.ua цей звіт із додатком у форматі XML (Експорт - Непідписаних даних) та квитанцію з помилкою у форматі PDF. Щоб нам було із чим звернутися до ДПС за роз'ясненнями або щоб вони виправили помилку на шлюзі.

Мем
02.02.2022, 18:06 (Відредаговано: 02.02.2022, 18:07)

Лист надіслала. Буду вдячна за допомогу.

Люба Тацакович

В мене така сама проблема.Звіт пройшов перевірку коректності. А квитанція № 2 -- помилка, не заповнені всі графи. НЕ розумію в чому помилка?

Віталій Міхов (адміністратор)

Лист надіслала. Буду вдячна за допомогу.

Мем

За нашою інформацією, звітність заповнено коректно. Але шлюз ДПС ще "не може" прийняти ЄСВ з таким "незвичайним" варіантом заповнення.
Коли це налагодять - наразі невідомо. Гадаю, справа може піти швидше, якщо ви зателефонуєте на гарячу лінію ДПС та поскаржитесь там на цю ситуацію.

Добрий день) Прийшлось йти і здавати ніжками))) В ДПІ самі не змогли завести звіт. Але деку забрали і печатку поставили. В ел.кабінеті декларації ще не видно((((

Галина Велієва

Вітаю. Одержала квитанцію №2 про майновий стан та доходи F0100112. Звіт прийнятий. Але чомусь у нього стала така назва: "Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для пiдприємця або особи, яка припинила пiдприємницьку дiяльнiсть протягом звiтного року)". Що це таке? Я не ставила позначку на цьому статусі ФОП! Я і до цього часу проваджу підприємницьку діяльність.

Віталій Міхов (адміністратор)

Це питання до ДПС, яка формує квитанцію. Напевно, сенсовий роздільник у цій фразі треба ставити тут:

"... (для пiдприємця /велика пауза/ або особи, яка припинила пiдприємницьку дiяльнiсть протягом звiтного року)"

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua