Помилка при роботі з сервером обміну ДПС: Для документа XML...

weee (автор теми)

Підключення до шлюзу ДПС документів: 0 Підключення до шлюзу Держстату документів: 0 Підключення до сервера обміну ДПС Помилка при роботі з сервером обміну ДПС: Для документа XML должен существовать документ более высокого уровня.

Line: 0

і довго грузить, начебто підвисає Соната

Віталій Міхов (адміністратор)

Незадекларовані зміни на сервері обміну ДПС. Сьогодні планується оновлення Сонати щодо цього.

Віталій Міхов (адміністратор)

Враховано у версії 1.4.5.2. Оновіть, будь ласка, Сонату - https://sonata.biz.ua/download

Вера00

В меня выходит ошибка - Помилка при роботі з сервером обміну ДПС: Для документа XML должен существовать документ более высокого уровня. Версия 1.4.6.1. Как исправить?

Віталій Міхов (адміністратор)

Якщо виникає така помилка, то це означає, що сервер обміну ДПС не працює. У випадку відправлення РК: якщо ваш контрагент теж користується Сонатою, то ви можете відправити йому документ, змінивши налаштування обміну з сервера ДПС на пошту (бажано, тимчасово). Ці налаштування - у профілі підприємства.

Якщо така помилка виникає під час прийняття повідомлень, то ви можете ігнорувати її. Але, при цьому, не зможете отримати розрахунки коригування ПДВ від контрагентів.

В мене до сьогодні така ж помилка, подаю запити,щоб побачити вхідні податкові та залишки на ПДВ-рахунку - у відповідь - шлюз ДПС не працює. Реєструвати свої ПДВ накладні не наважуюсь (можуть задвоїтись і т.п.) Що робити?

Віталій Міхов (адміністратор)

На даний момент пряме з'єднання ДПС працює коректно і помилок при відправленні запитів немає. Спробуйте подати їх знову.
Якщо помилка зберігається, то це може бути наслідком проблем з підключенням до інтернету на вашому комп'ютері або блокування (там же) Сонаті доступу до мережі.
Переконайтеся, що у вас чи вашого провайдера не блокуються відповідні порти/адреси для шлюзу ДПС - https://sonata.biz.ua/topic/2529

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua