Ліквідаційна звітність ФОП

fop04073 (автор теми)

Добрий вечір, таке питання стосовно подачі саме ліквідаційної звітності по ФОП, припинено 31.01.2022. Звітність ліквідаційну подаю за річною формою звіт F0103405 (знайшла відео і консультації, де кажуть, що ліквідаційну для фоп 1 і 2 груп вже можно подавати не квартальну як раніше було, а саме за формою річна). Все заповнюю як треба. Але питання ось в чому: в Сонаті при перевірці звіту вимагає Дод 1 ЕСВ, оскільки стоїть відмітка в рядку 8,1. Але мій ФОП пенсіонер і я не подаю дод 1 ЕСВ, чому в мене при перевірці вимагає його заповнити? Аналогічно звіт формувала в Електронному кабінеті і при перевірці помилок не виявлено , а отже дод 1 ЕСВ виходить, що не такий обовязковий, якщо ФОП не платник ЕСВ. Будь ласка прокоментуйте або виправте некорректність перевірки звіту в Сонаті ?!

Телефонувала в податкову , кажуть, що дод 1ЕСВ до річної декларації фоп на єдиному податку не подається пенсіонером при подачі ліквідаційної форми. Як подати в Соната цей звіт, якщо при перевірці вказує при заповненні рядка 8.1 вимагає заповнення дод 1ЕСВ??

Віталій Міхов (адміністратор)

Будь ласка прокоментуйте або виправте некорректність перевірки звіту в Сонаті ?!

fop04073 (автор теми)

Проблема полягає в тому, що програма не може визначити тип респондента (пенсіонер чи ні) з інформації, що наведена у декларації.
Деякі поправки до перевірки цієї декларації буде внесено у наступній версії Сонати, помилку буде замінено попередженням.

Як подати в Соната цей звіт, якщо при перевірці вказує при заповненні рядка 8.1 вимагає заповнення дод 1ЕСВ??

helgda

А що заважає вам його подати у Сонаті? Повідомлення про помилку при перевірці звіту ніяк не перешкоджає його підписанню та відправленню до установи. Ви можете просто ігнорувати цю помилку, якщо точно знаєте, що вона вас не стосується.

Альонасоната

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка код пошуку ліквідаційної звітності в списку вибору бланків! Ніде не можу знайти. Дякую!

Віталій Міхов (адміністратор)

Питання, які форми звітів подавати у конкретній ситуації, відноситься до методології звітності. Кваліфіковану відповідь на нього вам дадуть у відповідній установі (у даному випадку - в податковій службі). Ми консультуємо з технічних питань щодо Сонати.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua