Как в Сонату загрузить РК от поставщика для регистрации

s-kontur2005 (автор теми)

Не могу понять, по какому принципу в Сонату загружаються минусовые РК от поставщика для регистрации мной. Поставщик 17.11.22 отправил РК на сервер налоговой, я их вижу в своем электроном кабинете, делаю вытяги за 17.11 и за 18.11 - в Сонату они не попадают.... До этого РК также приходили в Сонату через раз, некоторые загружаються...некоторые нет.

Віталій М (адміністратор)
18.11.2022, 11:02 (Відредаговано: 18.11.2022, 11:05)

Витяг надає інформацію (та документи) щодо зареєстрованих накладних та РК. У вашому випадку документ ще не зареєстрований, тому надсилати щодо нього запити до ЄРПН марно.
У Сонаті обмін від'ємних РК відбувається за тим же "принципом", що і в усіх інших подібних програмах. Постачальник створює РК, підписує та відправляє його на сервер обміну ДПС. Тільки так, не на якийсь власний внутрішній сервер документообігу чи ще кудись - Це обов'язкова умова для усіх програм. Потім отримувач у Сонаті натискає перевірку пошти і отримує цей РК. У поштових налаштуваннях профілю Сонати при цьому повинна бути встановлена галка "Отримувати розрахунки коригування з серверу ДПС".
Якщо ця галка увімкнена і РК вам відправили через сервер обміну ДПС - ви його гарантовано отримаєте у Сонаті. Інших умов немає.

ПС. Звісно, доступ до серверу обміну ДПС на комп'ютері (та в мережі) отримувача не повинен бути заблокований (антивірусом, файрволом, проксі-сервером, провайдером тощо). Адреса цього серверу вказана тут - https://sonata.biz.ua/topic/2529

s-kontur2005 (автор теми)

Підскажіть, а якщо РК автоматично прийшов в Медок с серверу ДПС, як тепер його отримати в Сонату, РК я підписую у Сонаті, в Медку ліцензіі не маю (демоверсія)- використовую для обміну документами з контрагентами, тому підписати там не можу. В Сотану автоматично не загружається с серверу ДПС, так як загрузилось у Медок. Як отримати РК тепер у Сонату?

Чайка Сергей (адміністратор)

З медка мабуть ніяк, треба щоб КА зробили копію та перевідправили для вас ще раз

Віталій М (адміністратор)
22.11.2023, 11:03 (Відредаговано: 22.11.2023, 11:03)

В Сонату автоматично не загружається с серверу ДПС, так як загрузилось у Медок.

s-kontur2005 (автор теми)

Документ завантажується з серверу ДПС тільки один раз, тому будьте пильні, якою програмою ви перевіряєте наявність нових документів на сервері обміну. У вашому випадку, Соната може імпортувати РК (як і накладну) з підписами контрагента, якщо це буде файл формату XML, створений та підписаний за стандартами Податкової служби. Тому, це питання скоріше для тех. підтримки Медка. Якщо їхня програма може експортувати РК у такому вигляді - тоді все гаразд.
Щоправда, така функція може бути доступною тільки для платної ліцензії. У такому випадку, нехай контрагент робить копію РК, підписує та відправляє її вам знову. Або він у себе може експортувати той самий РК у форматі XML за стандартами ДПС (бо Медок може експортувати ще у власному внутрішньому форматі) та з підписами і передати вам звичайною електронною поштою. Якщо це буде скринька, налаштована у Сонаті, то наша програма підтягне його автоматично під час перевірки повідомлень. В іншому випадку, треба буде зберегти файл пошту вручну та імпортувати до Сонати.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua