Вийшла нова версія програми 1.5.7

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 1.5.7

Додано:

  • Нові форми ДПС - нові бланки сервісних документів, а також перевірка та експорт у PDF до них:

J/F1307801 - Повідомлення про подання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН
J/F1407801 - Повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду комісією... рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН
J/F1412406 - Рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в ЄРПН

  • Експорт С11001 - експорт даних листків непрацездатності з першої таблиці (Додаток 1.1) Заяви-розрахунку (C1100101/2) у форматі JSON для порталу ПФУ. Доступно у відкритому документі через "Додатково - Експорт лікарняних (JSON)".
  • Довідники - до всіх довідників програми додано запам'ятовування останньої обраної позиції (якщо відповідне поле звіту ще порожнє і не містить значення з довідника). Для вікна створення звітів реалізоване запам'ятовування останнього розділу (папки) бланків.

Виправлено:

  • Перевірка - помилка, за якою іноді не відбувалася перевірка документу за XSD-схемою.
  • Господарський шаблон - помилки та неточності у бланку платіжного доручення з розділу "Господарські операції". Виправлено неточності при автоматичній генерації запису суми словами.
  • Логіка - деякі помилки розрахунку та перевірки звітності: J0100123, J0138105, F0138205, J/F0103805, J0187101, J0187301, J0312106, J0312206, J1308701.
  • Список ПН - помилка, за якою в окремих випадках не відбувалося інформування про закінчення строку реєстрації накладних.
  • Експорт у PDF - помилки та неточності при експорті та друці через PDF для різних бланків.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

После обновления Сонаты при смене профиля предприятия самостоятельно не закрывается окно обновления профиля до новой версии. Приходится делать это вручную.

Вiталій (адміністратор)

Перевіряли цей момент не раз - не повторилося. Можливо, у вас пошкоджено базу даних профілю.

Может быть - все 12 профилей повреждены. Системы тоже могут быть повреждены - проявилось на WinXP, проверено (т.е. повторено) на Win7.

Ещё раз опишу ситуацию: Обновил Сонату. Без проблем запустился профиль , который был при выходе из Сонаты (т.е. окно обновления профиля нормально появилось и закрылось после завершения обновления профиля до новой версии). Выбираю из списка следующий профиль, открывается окно обновления профиля, появляется в окне сообщение об успешном обновлении профиля и окно не закрывается. Я закрываю его вручную и так 12 раз :)

Вiталій (адміністратор)

Такий варіант ми теж перевіряли. Окрім того, більше ніхто з подібною проблемою не звертався. Зателефонуйте у робочий час до нашої тех. підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support
До вас підключаться та проаналізують ситуацію.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua