Повідомлення про подання пояснень та копій документів до за...

37890560 (автор теми)

Доброго дня. Здавала таблицю даних. Документів довільного формату було 25 шт. Тепер набираю повідомлення до заблокованих ПН. При створенні документів довільного формату нумерацію починає з 26. Це не правильно!!! Це до таблиці їх було 25. А повідомлення - це новий звіт. І нумерація додатків повинна починатися з 1. Що тепер робити?

Віталій М (адміністратор)
07.03.2023, 09:46 (Відредаговано: 07.03.2023, 09:49)

Що тепер робити?

37890560 (автор теми)

Змініть номер у Додатках на той, який бажаєте.

ПС. З технічної точки зору, такий параметр, як "номер у періоді" не може бути однаковим протягом місяця. Номер всередині документу не обов'язково має із ним збігатися, але це допомагає уникнути плутанини. Тому в Сонаті це реалізоване саме так.

ППС. Загадане вами Повідомлення з додатками вже кілька років регулярно подають багато користувачів - наразі, наскільки мені відомо, ще не було жодного звернення від податкової щодо неправильної нумерації.

Це не правильно!!! Це до таблиці їх було 25. А повідомлення - це новий звіт. І нумерація додатків повинна починатися з 1

37890560 (автор теми)

Наскільки мені відомо, ніде в нормативних документах не вказано, що поле "(номер)" у цьому додатку означає "номер додатку в пакеті документів", а не, наприклад, "номер документу за період". Якщо це не так, буду вдячний за посилання чи реквізити відповідного документу.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua