Вийшла нова версія програми 1.5.7.2

Вiталій (адміністратор)
13.03.2023, 11:44 (Відредаговано: 20.03.2023, 13:21)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 1.5.7.2

Додано:

  • Нові форми ДПС - нові бланки сервісних документів, а також перевірка та експорт у PDF до них:

J/F1310110 - Реєстраційна заява платника податку на додану вартість (Форма № 1-ПДВ)
J/F1304304 - Заява щодо ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за наявності у ліцензіата місць оптової торгівлі за відсутності у ліцензіата місць оптової торгівлі
J/F1304404 - Заява щодо ліцензії на право виробництва пального
J/F1304503 - Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним
J/F1304604 - Заява щодо ліцензії на право зберігання пального щодо ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки)


Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

paul1
17.03.2023, 16:58 (Відредаговано: 17.03.2023, 18:42)

Питання, постачальник зареєстрував нам ПН від 28/02/2023 р. вчора 16/03/2023. тобто без порушень строків реєстрації по новому порядку. А в Сонаті ця накладна підсвічена фіолетовим кольором и при наведенні курсора не неї з'являється надпис "Ця накладна буде включена до декларації НЕ за періодом складання (у властивостях)" Що це означає, вона виписана лютим місяцем, зареєстрована в строк, тобто до 18/03/2023, тому піде до деклараціі за лютий (в кредит)?

Дякую за роз'яснення. Версія Сонати остання 1.5.7.1

P.S. Правду кажучи, коли я завантажував цю ПН з реєстра, в мене стояла дещо застаріла версія Сонати 1.5.3 і вона визначила її як зареєстровану з порушенням строків реєстрації (і напевне прописало це у властивостях ПН, про котрі я писав з місяцем декларації, до которого її потрібно віднести - березень). А після встановлення версії 1.5.7.1 - властивості ПН не були змінені Сонатой автоматично, тому вона залишилась світитися як зареєстрована з порушенням строків. Я змінив у властивостях ПН місяць декларації, до которої вона належить, на лютий, вручну. Я вірно все розумів і зробив ? Дякую!

Вiталій (адміністратор)

P.S. Правду кажучи, коли я завантажував цю ПН з реєстра, в мене стояла дещо застаріла версія Сонати 1.5.3 і вона визначила її як зареєстровану з порушенням строків реєстрації (і напевне прописало це у властивостях ПН, про котрі я писав з місяцем декларації, до которого її потрібно віднести - березень).

paul1

Причина саме у цьому. Автоматично встановити період декларації без проблем можна тільки один раз. Потім краще цього не робити, адже користувач перед цим може вручну змінити період із власних причин.
Тому у подібній ситуації вам краще вручну у властивостях встановити той період декларації, який потрібен, зважаючи на новий порядок (строки) реєстрації ПН. Така незручність може статися тільки у випадку, якщо накладну збережено до Сонати у старій версії програми, а потім програму оновлено. Тому, вона не має масового характеру.

Доброго дня! Чи реалізована в Сонаті можливість подання заяви-розрахунку на фінансування лікарняних до ПФУ?

Вiталій (адміністратор)

Наскільки мені відомо, такої можливості не має жодна програма, бо ПФУ цю можливість не надає. Відповідно, і в Сонаті цього немає.
Можна (як і в деяких інших програмах), експортувати Заяву-розрахунок у форматі JSON та імпортувати потім цей файл на Порталі ПФУ, якщо вам так буде зручно.

Дякую!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua