Блокування ПН

vinset (автор теми)

Доброго ранку! З Днем вишиванки! Підкажіть, будь-ласка, де в Сонаті шукати повiдомлення про необхiднiсть надання додаткових пояснень та/або документiв, необхiдних для розгляду питання прийняття комiсiєю з питань зупинення реєстрацiї ПН/РК (J1407801)?

Вiталій (адміністратор)

Доброго дня.
Якщо таке повідомлення не прикріпилося до накладної, то знайти його можна у розділі "Квитанції".
Можливо, там доведеться встановити фільтр "До звіту - Усі".

vinset (автор теми)

Немає!

Вiталій (адміністратор)
19.05.2023, 18:00 (Відредаговано: 19.05.2023, 18:00)

Значить Податкова вам його не відправляла електронними засобами (пряме з'єднання або пошта).
Можливо, ДПС направила вам це повідомлення у розділ "Листування з ДПС" Кабінету платника. На жаль, програми не мають можливості отримати документи з цього розділу.
Спробуйте ще у понеділок зателефонувати до нашої тех. підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support
До вас підключаться та допоможуть знайти повідомлення, якщо воно може десь у програмі приховалося.

Наталія Іванівна

Вітаю! Підскажіть,при відправці Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення доперації (J1312603) приходить помилка:Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - елемент "R01G1B" не може містити символи повернення каретки (0x0d) та переводу строки (0x0a). В чому саме помилка?

Вiталій (адміністратор)
15.06.2023, 10:23 (Відредаговано: 15.06.2023, 17:25)

Доброго дня.
Через несподівану зміну формату на шлюзі ДПС "Документ довільного формату" перестав прийматися з Сонати. Ви можете дочекатися офіційного оновлення програми (сьогодні-завтра) або завантажити та встановити останню версію за посиланням - https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1PfgQDbvCHPH2ql90__Oga8_VkcnZCMfj

Після встановлення виправлення створіть копію неприйнятого документу з усіма додатками, збережіть їх, підпишіть та відправте ще раз на реєстрацію.

natalitvin

Підкажіть, будь ласка наступне. Подаю скаргу на рішення про відмову в реєстрації ПН. Ця скарга має подаватися до центрального рівня податкової. В профілі налаштовано податкову регіональну. Чи потрібно змінювати щось в профілі? бо це важливо, щоб скарга попала не в регіональну ДПС, а рівнем вище.

Вiталій (адміністратор)

Наскільки я знаю, користувачі нічого не змінюють, подаючи документи на розблокування ПН. Але якщо вам це дійсно треба - у властивостях документу можна змінити інспекцію (параметр "Одержувач"). У такому випадку це треба зробити для основного документу та усіх додатків.
Але ще раз зазначу, що я не чув про такі випадки, щоб треба було це робити. Гадаю, податкова автоматично перенаправляє ці документи куди треба.

tatysnka86@gmail.com

Доброго дня. Не підтягуються в програму ПН від котрагентів, які були зареєстровані за рішенням комісії.

Вiталій (адміністратор)
20.06.2023, 12:06 (Відредаговано: 20.06.2023, 12:09)

Для отримання зареєстрованих ПН використовується запит до ЄРПН (J/F1300107), який часто створюють на певну дату. Проблема полягає в тому, що тоді треба вказати точну дату реєстрації накладної. За законом, для зупинених та потім прийнятих ПН датою реєстрації є дата зупинення. Але ми стикалися з випадками, коли це не так. Можна спробувати поставити до запиту дату рішення комісії.
Але краще створити Запит не за датою, а за списком, і в таблиці вказати параметри цієї ПН. Та тоді ви маєте знати їх номери та дати виписки.

У будь-якому разі, якщо запит вертає вам порожній витяг і не надає накладні - це питання до ДПС (точніше до ЄРПН). Соната тут ні на що не впливає, вона просто передає документи туди-сюди. Все залежить від того, як заповнено Запит, і як накладні зареєстровані у Реєстрі.

Який чаркод "Повідомлення про надання пояснень та копій документів по ПН, реєстрація яких зупинена" і в якому розділі його знайти в Сонаті. Дякую.

Чайка Сергій (адміністратор)

Податкові накладні, запити та витяги, новий запит, інші

Не можу подати пакет документів на розблокування ПН! "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)" Основний документ +17 додатків, йде одним пакетом. Не можу зрозуміти що не так!

Вiталій (адміністратор)

Напевно, в одному (мінімум) додатку є якась проблема.
Переконайтесь, що у вас остання версія Сонати, зайдіть в кожен з додатків та натисніть перевірку. Можливо, програма вам підкаже, що не так.

Бачу що у сьогоднішньому оновлені виправлено це

Вiталій (адміністратор)

В оновленні поправили перевірку додатку і автоматичну корекцію імен файлів при їх завантаженні.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua