Помилка у форматі податкового документа

reklamakspp (автор теми)

При подачі пояснень на блокування ПН приходить відповідь на "документ у довільному форматі" код J1360102 -" Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - елемент "R01G1B" не може містити символи повернення каретки (0x0d) та переводу строки (0x0a). " Можливо ви вже стикались з такою проблемою? Як це можна виправити? Докумети формую у складі пакету на Повідомлення на подання пояснень до ПН. Раніше все робила так само все було нормально.

Вiталій (адміністратор)

Добрий ранок. Версія 1.6.5.2 Прохання привести ПН та РК у відповідність з наказом МФУ від 17.05.2023 р № 256 У примітках 4 та 5 форми податкової накладної, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 січня 2016 року за № 137/28267 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28 грудня 2022 року № 463), слова «Серію (за наявності) та номер паспорта зазначають у разі, якщо покупець або продавець – фізична особа, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку у паспорті» та «серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті)»

замінити словами «Серію (за наявності) та номер паспорта зазначають громадяни України, до паспортів яких внесена відмітка, що свідчить про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта» та «серія (за наявності) та номер паспорта (для громадян України, до паспортів яких внесена відмітка, що свідчить про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта)» відповідно. Дякую.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua