Повідомлення про надання пояснень щодо ПН/РК, ініційоване покупцем

Вiталій (адміністратор)

Доброго дня!

У версії Сонати 1.7.3 з'явилася можливість обміну між контрагентами підписаним документом J/F1316201 - Повідомлення (подання ініціює отримувач/покупець) про надання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено.

Це повідомлення створюється та подається за аналогією з від'ємним розрахунком коригування (РК), але порядок дій сторін документу (продавця і покупця) протилежний. Далі описано послідовність дій при створенні, обміні та реєстрації цього документу.

Спочатку наведемо алгоритм дій отримувача (покупця):

  1. Отримувач (покупець) створює Повідомлення J/F1316201 у розділі "Податкові накладні - Запити та витяги", заповнює та додає PDF у якості додатків довільного формату (J/F1360102) у потрібній кількості.
  2. Отримувач підписує Повідомлення у Сонаті звичайним способом (кнопка "Підписати").
  3. За допомогою опції контекстного меню "Відправити контрагенту" отримувач відправляє це Повідомлення з додатками продавцю через сервер обміну ДПС (незалежно від налаштувань у профілі підприємства).

На цьому дії покупця завершені. Далі вказано алгоритм дій постачальника (продавця), якщо він теж працює у Сонаті:

  1. Постачальник (продавець) отримує вхідні повідомлення звичайним способом (кнопка "Перевірити пошту").
  2. Повідомлення J/F1316201 надходить до розділу "Податкові накладні - Запити та витяги". При цьому, воно зберігається як вихідний документ, не зважаючи на те, що його було прийнято від контрагента.
  3. Постачальник у властивостях документу J/F1316201 перевіряє (бажано), що це Повідомлення підписане покупцем, потім підписує його зверху своїми підписами звичайним способом (кнопка "Підписати"). Тепер у властивостях Повідомлення міститимуться підписи покупця і продавця.
  4. Постачальник відправляє Повідомлення на реєстрацію звичайним способом (кнопка "Відправити") і чекає на квитанції.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua