Дистанційне замовлення ключів

Вiталій (адміністратор)

Шановні користувачі!

Починаючи з версії 1.7.6 у Сонаті можна дистанційно замовити нові ключі від КНЕДП "DepositSign". Для цього потрібні поточні ключі будь-якого КНЕДП, строк дії яких ще не вийшов.
Замовляється новий ключ (формально - сертифікат) строком на 1 рік. Його дані (ПІБ, найменування підприємства, адреса тощо) будуть точно такими, як у поточного ключа. Тобто, фактично ви можете замовити "продовження" ключів.

Ця послуга доступна у вікні профілю на сторінці "Цифровий підпис" (кнопка "Замовити ключ") та на домашній сторінці програми, якщо строк дії поточних ключів уже добігає кінця.

Розглянемо детально алгоритм дій, які необхідно виконати для замовлення.


1) Відкрийте налаштування поточного профілю, перейдіть на вкладку "Цифровий підпис" та натисніть кнопку "Замовити ключ".

2) У вікні "Замовлення цифрового ключа", що відкриється, оберіть один з ключів, які потрібно продовжити, та натисніть "Далі". Якщо якийсь ключ сірий та не активний, це означає, що він відсутній у профілі.

вставте опис до зображення

Якщо бажаєте замовити "продовження" ключа, якого немає у профілі, тоді оберіть варіант "Інший…". Тоді після натиснення кнопки "Далі" вам буде запропоновано завантажити відповідний старий ключ з файлу або токену (він має бути дійсним на той момент).

3) У наступному вікні треба вказати та підтвердити ваш номер телефону. Вкажіть телефон у відповідному полі (тільки цифри, без пробілів або інших символів) та натисніть "Надіслати код".

4) На цей номер телефону вам надійде СМС (або повідомлення Viber) з кодом, який треба внести у поле "Код підтвердження". Після чого натисніть "Підтвердити".

вставте опис до зображення

5) У наступному вікні буде зазначено дані ключа/сертифікату, який ви бажаєте "продовжити". Перевірте, чи все коректно, та натисніть кнопку "Створити заявку".

вставте опис до зображення

Далі ви побачите інформаційне повідомлення, яке сповістить про необхідність сформувати пароль до майбутнього ключа, перейшовши за посиланням у телефоні. ВАЖЛИВО! Не закривайте це повідомлення, поки не сформуєте пароль!

вставте опис до зображення

6) На номер телефону, вказаний вище, вам надійде СМС (або повідомлення Viber) з посиланням на встановлення паролю до ключа. Перейдіть за цим посиланням, вкажіть пароль і кодове слово, натисніть "Продовжити".

вставте опис до зображення

7) Далі у Сонаті закрийте інформаційне повідомлення кнопкою "Гаразд". Відкриється наступна сторінка, де ви можете переглянути створену заявку на сертифікат, ще раз перевіривши коректність даних. Для цього натисніть кнопку "Переглянути заявку".

вставте опис до зображення

8) Якщо усе вірно, то натисніть "Підписати та відправити". Заявку на сертифікат у вигляді PDF-файлу буде підписано ключем, який ви обрали, та відправлено до адміністратора КНЕДП.

вставте опис до зображення

9) Далі вам треба зв'язатися зі своїм представником КНЕДП DepositSign для оплати та активації сертифікату за контактами, які побачите у вікні програми. Після активації представник може допомогти вам сформувати новий файловий ключ та встановити його до Сонати. Зверніть увагу, що для активації нових ключів за цим алгоритмом необхідна наявність платної ліцензії на Сонату.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua