Вийшла нова версія програми 1.10.1.2

Вiталій (адміністратор)
18.01.2026, 21:31 (Відредаговано: 25.01.2026, 20:12)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 1.10.1.2

Додано:

  • Нові форми Держстату - нові статистичні бланки, а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до них:

S0403517 - Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції
S0435101 - Звіт про ціни на імпорт (доступно з 01.02.2026)

  • Нові форми ДПС - нові податкові бланки, перевірка та експорт у PDF до них:

J/F1300208 - Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску
J/F1400208 - Витяг з інформаційно-комунікаційної системи ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску

  • Сертифікати - нові технологічні сертифікати КНЕДП: УСС, ЗСУ, Креді-Агріколь, Цезаріс, Дія, МВС, Прокуратура, СБУ, Укрзалізниця.
  • Криптобібліотека - прискорено автоматичний пошук сертифікатів на серверах КНЕДП.
  • Позначка часу - автоматичне налаштування TSP-сервера для позначки часу (в тому числі при використанні ключів різних КНЕДП в одному профілі). Для активації треба встановити галку "Меню - Налаштування - Криптобібліотека - Використовувати TSP-сервер - Параметри TSP - Визначати автоматично".
  • Господарські операції - продовжено оптимізацію модулю. Додано нові можливості:
  • фільтри у списку документів
  • статуси документів на зразок звітності - чернетка, коректний, підписано, відправлено
  • підписання документа - при цьому автоматично створюється та підписується PDF-версія документу (формат P7S). Порядок підписання - на зразок звітності (бухгалтер або працівник, директор, печатка), підпис використовується, якщо у профілі для нього встановлено галку "Підписувати ключем господарські документи"
  • відправлення документа контрагенту - підписаний PDF відправляється на пошту, так само, як і для Довільного підписання. За замовчуванням пропонується пошта
  • контрагента, на якого виписано документ
  • перегляд та експорт протоколу підписів; також підписи можна подивитися у блоці праворуч знизу відкритого документу

Виправлено:

  • Звітність Держстату - помилки при перевірці звітів: 10-зез (S1001017), 4-мтп (S1904417).

Змінено:

  • Довідники - нові версії довідників: НПП (Держстат), Податкові пільги.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

На сайте, при нажатии на кнопку "Загрузить Сонату", загружается версия 1.10.1.0

Вiталій (адміністратор)

Були тимчасові негаразди, вже поправили.

Архип.

Добрий день. Після встановлення оновлення господарські операції за 2025 рік зникли. Є тільки за 2018-2020. Як виправити?

Вiталій (адміністратор)

Виконайте "Меню - Сервіс - Відновити заголовки"

А кабінет ДПС так і не працює?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua