Як встановити оновлення програми?

Олександр Мартинюк (автор теми)

Програма самостійно оновлюється при наявності доступу до Інтернет. Якщо виникли проблеми при автооновленні, ви можете завантажити останню версію програми з нашого сайту. Інсталювати останню версію програми можна на будь-яку попередню, версії не обов'язково повинні слідувати підряд. Наприклад, версію 0.8.2 можна встановити на 0.7.5.4 або ще старішу. При інсталяції нової версії поверх існуючої дані (профілі підприємств, звіти та квитанції) не змінюються, та не видаляються, оскільки вони знаходяться не в каталозі програми, а в папці особистих файлів користувача.

kuranovip

При попытке загрузить новую версию программы сбрасывается соединение с сервером. С чем это связано и что делать?

Вiталій (адміністратор)

Напевно, антивірус блокує з'єднання http://sonata.biz.ua/forum/topic/558?page=last#end

Спробуйте вимкнути його на період завантаження та встановлення.

lyba_stadnuk

В мене теж саме,але тепер антивірус недозволяє працювати в сонаті,тому що там вірус.очистила з сайту скачала нову і знову вірус.Очистіть сайт і програму від вірусу

Олександр Мартинюк (автор теми)

В мене теж саме,але тепер антивірус недозволяє працювати в сонаті,тому що там вірус.очистила з сайту скачала нову і знову вірус.Очистіть сайт і програму від вірусу

В інсталяторі Сонати немає вірусу, це помилкове спрацювання. Ми спостерігали деякий час проблеми з Avast та KIS. Додайте інсталятор та модуль sonata.exe до виключень вашого антивірусу.

aelena_ch

Я закачала последнюю версию Сонаты, но она у меня не обновляется!!!

Как это возможно?

aelena_ch

Пытаюсь установить новую версию вручную. Пишет "Виникла помилка при спробі заміни існуючого файлу: DeleteFile збій; код 5. Отказано в доступе.

Вiталій (адміністратор)

Запустіть інсталятор (завантажений файл) від імені адміністратора - https://www.youtube.com/watch?v=hx0WW2jAq3c

Здравствуйте! установила на новой машине сонату, подтянула файл резервной копии со старой машины, теперь вижу свой профиль, но он неактивный ( не дает ни редактировать, ни удалить). В то же время не могу создать новый профиль - пишет "профиль уже существует, удалите старый". Пробовала переустанавливать программу, все равно этот старый профиль в ней находится. Помогите, что нужно сделать?

Вiталій (адміністратор)

Тут потрібен індивідуальний підхід. Зателефонуйте до нашої служби підтримки за телефонами, які є знизу на сторінці http://sonata.biz.ua/help/support/

Скачала нову версію програми Соната, додаю новий звіт, обираю єдиний податок, F0103305 - і в лівому куті мені випливає повідомлення "Поточна ліцензія не дозволяє створювати деякі з обраних звітів" . Допоможіть будь-ласка вирішити проблему.

Вiталій (адміністратор)

А у вас є ліцензія? Тобто, ви її придбали?
http://sonata.biz.ua/license

globobozak

Доброго здоров’я. Кожного разу, при автоматичному оновленні, вручну закриваю updater.exe в диспетчері задач, а тепер ще й добавився BTSync, який також потрібно вручну вбивати, чи можна, щоб оновлювач сам закривав їх, а вже потім пробував перезаписати.

Вiталій (адміністратор)

А навіщо ви їх самі закриваєте? Без цього виникає якась помилка? Яка саме?

globobozak

Виникає помилка - неможливо перезаписати спочатку tools.dll потім BTSync.exe

globobozak

При наступному оновленні можу скинути скріни. Воно в принципі закрити не тяжко, але надоїдає.

Вiталій (адміністратор)

Таке буває за відсутності у поточного користувача системи прав на завершення сторонніх процесів.

zvit45687

Добрий день. Скільки часу завантажується нова версія ? Уже 16 годин пише "оновлення завантажується".

Вiталій (адміністратор)

Не дублюйте повідомлення - https://sonata.biz.ua/topic/2304#end

Доброго дня! Не оновлюється Сонат. Коли я заходжу в програму, мені пропонується завантажити останню версію, я її завантажую, встановлюю, але після встановлення нічого не змінюється. Версія залишається старою. І при повторному вході мені знову пропонується встановити оновлення. В чому проблема?

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua