Як придбати ліцензію?

Олександр Мартинюк (автор теми)

Щоб придбати ліцензію програми Соната і отримати доступ до всіх функцій програми вам не потрібно навіть виходити з дому.

Напишіть на емейл одного з наших представників, що знаходиться у вашому регіоні, листа. В листі вкажіть для кожного підприємства, для якого ви хочете придбати ліцензію:

  • код ЄДРПОУ (або ІПН, якщо це приватний підприємець)
  • назву організації та адресу
  • контактний телефон і своє прізвище для оперативного зв'язку

Вам у відповідь буде надіслано рахунок, ви його сплатите і після цього ліцензія буде активована.

Після сплати рахунку можете зателефонувати і попросити швидше активувати ліцензію.

olena.vesela

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка! створила в OPZ пакетом Декларацію ПДВ з додатками. Імпортувала їх(по одному) в Сонату. Коли створюю пакет, нажимаю мишкою на додаток-Додати в пакет-відповідь:”Для створення пакету необхідно придбати ліцензію”. Що це таке? В минулому місяці відправляла без лііцензії, що змінилось?

Олександр Мартинюк (автор теми)

Змінились ліцензійні умови. Тепер це платна функція. Але імпортувати звіти в пакеті всеодно можна безкоштовно. Ознайомтесь з цією темою.

upfuenergodar

Доброго дня. Допоможыть, будь ласка. В мене була безкоштовна версыя програми, звыти выдправляю 1 раз в квартал зараз пише " Ліцензія для підприємства відсутня , або строк дії минув " Як оновити безкоштовну ліцензію?

Олександр Мартинюк (автор теми)

Щоб підписати і відправити звіт ліцензія не потрібна. Якщо ви хочете створювати, експортувати звіти, поєднувати їх в пакети і т.д. вам необхідно придбати ліцензію, яка буде активована після перезапуску програми. Для цього зв'яжіться з нами або нашими представниками у вашому регіоні.

Добрый день. На адрес office@sonata.biz.ua я выслала письмо с реквизитами для получения счета на лицензию для юр.лица и физ.лица. Обратите, пожалуйста, внимание.

Добрый день! Аналогичная просьба-оперативно обратите внимание на письмо от westbuh на получение счета на лицензию для юр.лица.Спасибо

Добрый день. На адрес office@sonata.biz.ua я выслала письмо с реквизитами для получения счета на лицензию для юр.лица. Обратите, пожалуйста, внимание. Письмо от berev.

Вiталій (адміністратор)

Зараз обов'язково перевіримо.

vicktoriya.yaremchuk1988

на адресу sonata_west@ukr.net я надіслала лист з реквізитами для отримання ліцензії. Чекаю відповіді. vika yaremchuk

garmashnikolay

Скажите, можно преобрести лицензию на сайте sonatazvit.com.ua оплатив картой?

Вiталій (адміністратор)

Вам треба запитати про це на сайті sonatazvit.com.ua або за їхніми контактами.

Єрмаков Сергій (партнер розробника)

Скажите, можно приобрести лицензию на сайте sonatazvit.com.ua оплатив картой?

Можно

businesbezpeca2012

Як активувати безкоштовну ліцензію на 1 місяць для юр особи ? Дякую

Валерій, Павло (партнер розробника)
olegyasinskiy2

Доброго дня! Як працювати у Вашій програмі, якщо немає інтернету?(Є лише доступ через корпоративну мережу жо електронної пошти для відправки звітів). Адже, перевіряється ліцензія за допомогою Інтернету!? Яким чином можна створити звіт по ЄСВ у Вашій програмі?

Вiталій (адміністратор)

Можна отримати доступ до інтернету тільки на кілька хвилин, щоб завантажити інформацію про ліцензію. Потім інтернет для цього не буде потрібен. Це може зробити ваш системний адміністратор на вашому комп'ютері.
Якщо відкрити доступ ніяк не можливо, тоді треба створити профіль підприємства на комп'ютері, де є інтернет, завантажити інформацію про ліцензію, зробити резервну копію, перенести її файл до іншого комп'ютера та відновити профіль з нього.

ПС. Краще за все у правилах до файрволу чи іншого мережевого захисту створити виключення для адрес та портів Сонати, щоб вона могла вільно завантажувати ліцензії та оновлюватися, тому що у оновленнях часто виправляються досить критичні помилки, що впливають на систему звітування. Інакше вам доведеться весь час завантажувати їх уручну деінде та носити на флешках.

keshikovaalina

А як дізнатися про те, що безкоштовна ліцензія надана?

Вiталій (адміністратор)

http://sonata.biz.ua/help/profil_licenzia.html - натисніть кнопку "Оновити інформацію про ліцензію".

ukrrentgen

Если приобрести продление лицензии раньше, чем истекает срок предыдущей, как будет рассчитано время новой лицензии? Не хочется столкнуться с задержкой активации, но и терять пару оплаченных недель тоже жалко...

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua