Чому при імпорті звітів розсипається пакет?

Олександр Мартинюк (автор теми)

У версії 0.8.2 додання до пакету стало платною функцією. Якщо ви не маєте ліцензії, то коректно відправити звіти пакетом всеодно можна. Для цього необхідно:

  1. Сформувати коректний пакет звітів (основний та додатки) в програмі ОПЗ або іншій
  2. Зробити імпорт звітів до Сонати, але обов'язково всіх звітів за раз.
    • Натиснути "Імпорт звітів та накладних", відкриється вікно виброру файлів
    • Необхідно обрати всі XML-файли відразу. Для цього вони повинні знаходитись в одному каталозі.

Якщо у вас немає ліцензії Сонати і ви імпортували файли окремо, то такі файли поєднати в пакет неможливо.

Якщо у вас є ліцензія на Сонату, все значно простіше. При створенні нового звіту оберіть відразу і додатки, затиснувши клавіші Ctrl або Shift в діалозі вибору бланку. Після цього пакет вже буде сформовано. Якщо ж ви сторили основний звіт та додатки окремо, або імпортували їх з XML-файлів, вам необхідно правильно поєднати їх в пакет за допомогою контекстного меню. Детальніше прочитайте в інструкції.

account#1198

Сформувати коректний пакет звітів (основний та додатки) в програмі ОПЗ або іншій Зробити імпорт звітів до Сонати, але обов'язково всіх звітів за раз. Натиснути "Імпорт звітів та накладних", відкриється вікно виброру файлів

Необхідно обрати всі XML-файли відразу. Для цього вони повинні знаходитись в одному каталозі.

все так и делаю, но ничего не получается

Віталій Міхов (адміністратор)

Сформувати коректний пакет звітів (основний та додатки) в програмі ОПЗ або іншій

Гадаю, проблема саме в цьому. В ОПЗ є певна послідовність дій для створення пакету замість окремих файлів і щонайменша помилка зводить всі ці зусилля нанівець. Щодо цього докладніше можна прочитати на форумах ОПЗ.

А я розібрався і з радістю допоможу))) Потрібно при зберіганні додатка на прохання "підготувати до відправки" - відмовитись, а ось при зберіганні самої декларації чи звіту на прохання "підготувати до відправки" вже погодитись, і тоді після імпорту з програми ОПЗ ці два бланки будуть в одному пакеті)))) Скільки мороки із-за однієї кнопки;))))

У мене ліцензійна версія. Відправила декларацію по зелі з додатком - вона не прийнятий. Створюю дублікат звіту і додатку, виправивши помилку. А поєднати їх в пакет не можу. Де знайти цю інструкцію???

Віталій Міхов (адміністратор)

У Сонаті, Меню - Допомога - Довідка, категорія "Робота з документами".
Також на сайті - http://www.sonata.biz.ua/help/doc_paketna_podacha.html

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua