Помилка авторизації у Gmail

Вiталій (адміністратор)

В деяких випадках під час відправки, прийняття чи перевірки пошти Gmail в Сонаті може з'явитись подібна помилка: "535-5.7.8 Username and Password not accepted...".
Вона пов'язана з обмеженнями у часі, які встановлює Gmail для поштових клієнтів та інших подібних програм: якщо авторизація проходить частіше, ніж раз у 10 хвилин, тоді є вірогідність тимчасового блокування поштової скриньки (докладніше - https://support.google.com/mail/answer/14257).

Якщо виникла така ситуація, тоді вам треба зробити наступні кроки:

  1. Відкрити браузер та зайти на сторінку http://mail.google.com/mail.
  2. Вказати свій логін та пароль і, при необхідності, літери із зображення (капча), увійти до акаунту.
  3. Повернутись до Сонати та спробувати знову виконати потрібну вам дію з поштою.
  4. Якщо проблема залишилась, перейти до сторінки http://www.google.com/accounts/DisplayUnlockCaptcha та повторити пункти 2 і 3.

Судячи зі всього, сказаного вище, можемо також порадити користувачам поштових скриньок Gmail не натискати дуже часто кнопки прийому квитанцій, відправки звітів та перевірки пошти.

tania0000

-ERR No such user or invalid password у меня при приемки почты выдает такую ошибку

Вiталій (адміністратор)

Помилка каже, що ви невірно вказали логін або пароль до пошти.

irinasmall67

Підкажіть будь ласка, при перевірці пошти у Сонаті прийшло таке повідомлення: Помилка"The signature of the certificate cannot be verified" В чому причина?

Вiталій (адміністратор)

Причини поки не виявлені. Можете спробувати створити поштову скриньку на іншому сервісі, наприклад Ukr.net.

Mихайло

Це нововведення Google, він може блокувати спроби входу в обліковий запис із деяких додатків і пристроїв. Потрібно в налаштуваннях облікового запису Gmail включити опцію "Надати доступ менш безпечним додаткам". Більш детально можна подивитися тут - http://www.expert-fm.com/docs/faq#TOC-Gmail

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua