Прийняття квитанцій

Чайка Сергій (адміністратор)

Для того, щоб прийняти квитанції, необхідно: в головному вікні Сонати натиснути на Квитанції, потім зверху натиснути Прийняти квитанції. При цьому вони автоматично скачаються з електронної пошти, яка налаштована у профілі. Звичайно квитанції надходять протягом кількох хвилин, але буває, що вони надходять через кілька годин, або навіть наступного дня. Прийняті квитанції підкріплюються за звітом у віконці Звіти.

Помилка XML - в документі вказано код філії (03193), що не співпадає з кодом філії в імені файла ()Невідповідний формат файлу. Некоректний формат XML - в документі вказано код філії (03193), що не співпадає з кодом філії в імені файла ().

Що це може бути за помилка?

Чайка Сергій (адміністратор)

Пришлите нам на support@sonata.biz.ua файл договора и квитанцию.

office.uip

Не могу принять никак квитанции, которые пришли на почту. Нажимаю на Квитанции, потом Отримати квитанции. А они не сохраняются в программу. Хотя к себе на компьютер я могу их сохранить.

Вiталій (адміністратор)

Ви, мабуть, маєте на увазі, що Соната не приймає квитанції. Можливо вони не відповідають коду профілю, тобто призначені для іншого підприємства. Ознайомтесь з наступною темою http://www.sonata.biz.ua/forum/topic/47

jane72a71

При отправлении декларации и додатков в пакете Кивтанция 1 приходит и на декларацию и на все додатки. Квитанция 2 приходит только на декларацию (и в ней не указано, что додатки тоже приняты). Так и должно быть?

Чайка Сергій (адміністратор)

Да с этого месяца теперь приходит так, на додатки только 1я квитанция, на декларацию как обычно 2е

mario1974

питання: Звіт з ЄСВ відправляла вчора. Прийшла 1-ша квитанція, 2-га квитанція пийшла сьогодні, але зі статусом -- не розшифрована ( ключ був дійсний до 19 лютого). Чи означає це, що звіт не прийнято?

mario1974

Дуже чекаю відповідь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Чайка Сергій (адміністратор)

нет, это означает, что срок ключа закончился, если квитанция не открывается по этой причине, тогда установите на компьютере вчерашний день и пробуйте открыть квитанцию повторно

Подскажите пожалуйста. Надо было сдать декларацию о майновом стане и доходах. Подал 08.07 со статусом звітна, но забыл вставить додаток. Пришло 2 квитанции, первая что документ сохранен на центаральном уровне..., а вторая что документ доставлен в налоговую. Как понять приняли єтот отчет или нет? 09.07 подал такую же декларацию с отметкой звітна, но уже с додатком 5 (о котором забыл). Снова через пару минут пришло 2 квитанции. Первая что сохранет на центральном уровне, вторая доставлен в налоговую. Как опять же понять, приняли второй исправленый отчет или нет? Ведь отправлял ночью и квитанции сразу пришли, значит просто обработался компом. Что то еще должно прийти?

Вiталій (адміністратор)

Взагалі, при поданні кількох однакових звітів протягом одного періоду до уваги інспектором береться останній з них.
Друга квитанція означає тільки те, що звіт не містить помилок заповнення, перевірка яких відбувається автоматично під час прийому звіту на шлюзі (сервері) установи. Потім інспектор під час особистої перевірки все ж таки може знайти якісь негаразди чи помилки.
Тобто, грубих помилок (невідповідність сум, відношень та ін.) ваш звіт не містить, але сказати, що він на 100% коректний теж не можна.

Добрый день!!! Помогите наконец решить проблему!!! Отправляем договор про визнання уже 10 дней, первый раз пришла квитанция №2, где было указана ошибка что неправильно указано уполномоченную особу от ДПИ, указали правильно, так как написано было в Квитанции, отправили снова, ждали 5 дней и тут пришла квитанция со следующим текстом:ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Виявлені помилки: п.49.4 ст. 49 ПК України платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, до яких ТОВ «ЖИТЛОСЕРВІС І КО» не належить. Крім того, ст. 638 ЦК України, передбачає, що договір є підписаним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Не успеваем подать очет!!!!!!!!! хелп!!!!!

Вiталій (адміністратор)

Не треба дублювати питання, будь ласка.
http://sonata.biz.ua/forum/topic/524?page=last#end

Lyudmila100

Помогите, пожалуйста. Сдаю отчеты 1ДФ за 4кв.. За 3 квартал сдала благополучно.Сделала в ОПЗ. Импортировала в Сонату. Отправила. Пишет ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. 30012015 19:50:53

  (дата) (час)       

Реєстраційний №
Виявлені помилки: Помилка розшифрування блоку даних Код: 6 Не збігається пара сертифікат - секретний ключ (зашифровано не на відповідного одержувача?).

(інформація про відправника) Відправник: Відправник: Єдине вікно подання електронної звітності 'ДФС України', версія 2.2.5.24 В Сонате был еще один профиль, но удалила за ненадобностью. Пишет так уже второй раз. 1ДФ первый раз отправила, и после такого сообщения отправила в корзину (привильно ли?). Не зная, что за ошибка, создала в ОРЗ заново, импортировала. Проверила в профили путь к ключам - они на диске С (Может перекинуть на дискД, но ведь за 3квартал делала, а ключи біли на дискеС). Что делаю не так - помогите. спасибо.

Lyudmila100

еще отправляла Декларацию, в квитанции 1 написано так же. спасибо.

Lyudmila100

Разобралась. Считала, что Соната сама обновляется. Но нужно обновлять как ОРЗ. Обновила. Отправила. Пришла квит1 Жду квит2.

Доброго вечора. Прошу підказки у наступному: відправила з сонати єсв за липень. Одночасно був відкритий медок, натиснула в медку отримати документа (так як очікувала податкові накладні) і квитанції, що призначались для сонати прийшли в медок. Це було видно у віконці: Ви отримали і т.д. . Так як з медка звіт я не здавала то і квитнацій там тепер не можу знайти. І в сонату вони не приходять. Відправила повторно звіт, прийшла квитанція, що звіт такий уже присутній в системі - НЕ ПРИЙНЯТО. Чи є можливість отримати попередні квитанції в сонаті? Чи може можна якось синхронізувати отримані квитнації. ДЯкую.

Вiталій (адміністратор)

Чи є можливість отримати попередні квитанції в сонаті?

Ні, квитанції відсилаються шлюзом один раз. Хоча ви можете подзвонити до ДФС та ПФУ і попросити вислати їх ще раз, може вони погодяться.

Чи може можна якось синхронізувати отримані квитнації

Можна отримати їх з Медка у підписаному вигляді (такими, як вони надійшли до вашої поштової скриньки; як саме - це питання до технічної підтримки Медка, ми не володіємо подібною інформацією). А потім імпортувати до Сонати.

ПС. Ніколи не користуйтеся кількома програмами зі звітності на одній електронній пошті, то буде великий хаос та свавілля у документах.

Дякую за відповідь. Обов"язково зроблю ще одну пошту!

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua