Соната - обмен налоговыми между контрагентами?

admitrik (автор теми)

Лицен.версия Сонаты повзоляет отправлять и получать от контрагентов электронные налоговые накладные? Вопрос заинтересовал из-за изменений в НСД с 2015..

Олександр Мартинюк

Поки що це не реалізовано, але до нового року ми реалізуємо обмін податковими накладними між контрагентами. Тобто, як тільки зміни вступлять в силу - в Сонаті це буде.

admitrik (автор теми)

Пожелание: пораньше это ввести, даже сейчас некоторые клиенты начинают предлагать "проверить связь" между собой. да и первого января не хочется второпях бежать за лиц.версией Сонаты..

marinamikitenko

Будь-ласка, підскажіть! Обмін податковими накладними у вашій програмі буде відбуватися тільки при наявності ліцензії,я зараз працюю з вашою програмою безкоштовно, дуже подобається з вами працювати , хочеться і далі з вами залишатися. Зміни, що відбудуться 01.01.2015 зводять з розуму, підскажіть, що далі робити придбати ліцензію "Соната"?

Олександр Мартинюк

Обмін податковими накладними у вашій програмі буде відбуватися тільки при наявності ліцензії,я зараз працюю з вашою програмою безкоштовно, дуже подобається з вами працювати , хочеться і далі з вами залишатися.

Ми ще не вирішили остаточно. Але я думаю, прийом або відправку ми зробимо тільки при наявності ліцензії. Тому придбайте ліцензію заздалегіть.

ukrrentgen

Имеем лицензионную версию и бесплатные ключи ДПА. Будет ли этого достаточно для обмена электронными НН? Просто ждать обновления программы или как-то еще подготовиться заранее? Хотелось бы в середине декабря иметь понимание, что у меня все готово к 1 января...

Олександр Мартинюк

Відправка, попередньо, буде доступною для всіх. Прийом і розшифровка - за наявності ліцензії. Для тих, у кого є ліцензія, все буде працювати в повному обсязі.

Ми зараз посилено працюємо над обміном накладними. До кінця листопада ви точно зможете спробувати як це реалізовано в Сонаті. Навіть лишиться час до кінця року, щоб виправити незручності та програмні помилки.

ukrrentgen

Большое спасибо за ответ.

Возможна ли будет отправка в СОНАТЕ налоговых накладных контрагентам, у которых установлены другие программы электронного документооборота (МЕДОК, ИВК и др.)?

Юрій#9655

Цікавить також і прийом електронних податкових з інших програм

(МЕДОК, ИВК и др.)?

Дуже чекаємо на відповідь. Контрагенти вже активно обмінюються реквізитами і цікавляться, які програми використовуються для електоронного обміну податковими.

Вiталій (адміністратор)

По суті відповів на це питання тут: http://sonata.biz.ua/forum/topic/539?page=last#end
Повторю. Відправити можна будь-кому, оскільки у нас обмін ведеться через електронну пошту і не залежить від програми вашого контрагента. А от чи коректно вона втягнеться до іншої програми - це питання до розробників тієї програми.

ПС. До ІВК взагалі нічого не можна надіслати, оскільки це програма тільки для підпису та відправлення документів, вона не може повноцінно обробляти звіти та накладні.

Юрій#9655

Дякую! На питання про відправку Ви відповіли.

А от чи коректно вона втягнеться до іншої програми - це питання до розробників тієї програми.

Віталій, а що Вам відповідають розробники інших програм на дане питання? І коли вже буде чіткий результат(тобто обмін податковими між різними програмами)? На якому етапі вирішення даної проблеми? Ви не відповіли ще на одне запитання:

Цікавить також і прийом електронних податкових з інших програм

Вiталій (адміністратор)

Вони відповідають, що в них є свої веб-сервери обміну накладними, на цьому все й закінчується. Загальновживані програми подання звітності не будуть іти на компроміс та робити вільний обмін з Сонатою та між собою, тільки у ручному режимі через веб. Такою була остання інформація.

У наступній версії Соната буде підтримувати прийняття ПН у незашифрованому вигляді від будь-якого джерела: можна буде навіть вручну вкласти XML-файл до порожнього листа і надіслати на е-мейл контрагента - він зможе коректно прийняти таку накладну з Сонати. Якщо інші програми будуть підтримувати таке відправлення, то обмін у бік Сонати буде універсальним. Щодо планів такої підтримки в інших розробників - у нас немає інформації.

office#7657

Скажите, что изменилось в отношении программы Медок и принятия от нее зашифрованных НН и отправки контрагентам исаользующих Медок? Уже более месяца прошло как тема поднята. По поводу контрагентов я понимаю, что нужно им беспокоится, но все ж таки..

Как то вот неспокойно "в эту сторону".

Игорь.

Олексій Доронін (партнер розробника)

З лютого Ви зможете отримувати ПН по запиту з єдиного реєстра ПН в ДФС.

office#7657

Алексей, скажите, а запрос (форма запроса) как называется и его код. А пример заполнения формы где можно увидеть? Спасибо.

Игорь.

Вiталій (адміністратор)

"Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних" (J/F1300103).
Прикладів, наскільки я знаю, немає, методом вгадування доводиться поки заповнювати.

office#7657

Виталий, спасибо.

omelcha#8128

Поставщик отправил нам два дня назад налоговую накладную через 1С-звит. Мы ее не получили. Используем бесплатную версию Сонаты. Поставщик сказал что нам нужно в медке-онлайн зарегистрироваться и там увидим. А как же тогда (цитата): "Вам надана можливість вільно обмінюватись ПН між контрагентами незалежно від програмного забезпечення, яким користуються ваші контрагенти. На відміну від інших програм, вашим контрагентам не потрібно додатково реєструватися на сторонніх сервісам для отримання своїх ПН". Как же нам быть?

Вiталій (адміністратор)

можливість вільно обмінюватись ПН між контрагентами

Так, якщо ваш контрагент надішле непідписану і не зашифровану ПН вам на пошту будь-яким способом.

Наразі обмін ПН між контрагентами взагалі не потрібен, оскільки ви можете втягнути цю накладну прямо з Єдиного реєстру, надіславши Запит, вказаний трохи вище.

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua