Прискорення процесу обробки пошти (для версії 0.11.4 і більше)

Вiталій (адміністратор)

Починаючи з версії 0.11.4 в Сонаті існує можливість пришвидшити прийняття пошти з обмеженням деяких функцій програми. Ці налаштування доступні у параметрах профілю на сторінці пошти.

Можливі такі варіанти:

1) Якщо вам взагалі не потрібен обмін податковими накладними між контрагентами і ви користуєтесь сонатою тільки для подання звітності, тоді зніміть галку "Перевіряти скриньку на наявність...", а також відмітьте "Обмін через електронну пошту", потім збережіть профіль. При цьому Соната буде перевіряти листи тільки з адрес ДФС та Держстату, що означатиме найшвидшу обробку кореспонденції (як було у попередніх версіях до 0.10).
П.С. Надсилання накладних залишиться доступним.

enter image description here

2) Якщо вам треба обмінюватись накладними, але ви впевнені, що всі ваші контрагенти вже налаштовані в Сонаті (у довіднику контрагентів), тоді ви можете встановити галку "Перевіряти скриньку на наявність..." і встановити галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів...". Тоді пошта буде прийматись з адрес ДФС, Держстату та тільки тих контрагентів, які записані у профілі Сонати (та у яких вказано е-мейл). При цьому будь-які інші листи, в тому числі ті, що взагалі не стосуються звітності, будуть пропускатись, і процес прийняття може дещо прискоритись.

enter image description here

Коли встановлено опцію "Перевіряти скриньку..." та вимкнено "Отримувати ... лише від контрагентів", тоді Соната завантажуватиме та перевірятиме абсолютно всі листи у вказаній поштовій скриньці. Якщо попередні два варіанти вам не підходять, тоді єдиним способом пришвидшити обробку пошти буде очищення скриньки. А краще за все - завести для Сонати окремий е-мейл.

Ви також можете з обома галками прийняти по одній накладній від кожного вашого контрагента (при цьому їх дані автоматично запишуться до профілю підприємства), а потім зняти другу галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів...", як вказано у другому варіанті. Але тоді існуватиме ризик пропустити накладну від якогось нового контрагента.

Олексій#8736 (партнер розробника)

Незрозуміле настроювання "зняти галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів..."". З назви здається, що галку треба встановити. Може змінити назву настроювання на якусь іншу?

Олександр Мартинюк

Незрозуміле настроювання "зняти галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів..."". З назви здається, що галку треба встановити. Може змінити назву настроювання на якусь іншу?

Суть опції - фільтрувати повідомлення при прийомі за полем "відправник", що значно пришвидшує перевірку поштової скриньки. Як би ви назвали дану опцію?

Єрмаков Сергій (партнер розробника)

Незрозуміле настроювання "зняти галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів..."

Вопрос правильный, может не снять, а поставить галочку для ускорения?

Вiталій (адміністратор)

Не проблема, тільки ось як її тоді коректно назвати?.. :)

Олександр Мартинюк

Проблема в описі - передостанній абзац в першому повідомленні цієї теми:

Спасибі за зауваження. Виправлено.

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua