Встановлення

deva (автор теми)

Чи можливо встановити 2 екземпляра Сонати на один комп? Один-для роботи Другий-для перегляду архівів (їх багато).Поштовий акаунт не треба. Якщо можливо, то підкажіть будь ласка які особливості при встановленні.

Вiталій (адміністратор)

Можна встановити 2 Сонати у різні папки. Просто вказуєте при встановленні інший шлях.
Але усі екземпляри програми будуть мати однаковий список профілів, тому що працюють з однією папкою користувача Віндовса.

deva (автор теми)

В тому то і річ, що вони мають не тільки однаковий список профілів, а ще любі зміни в одній Сонаті відображаються зразу в другій. Можливо є вихід, щоб перша Соната і Друга працювали незалежно?

Вiталій (адміністратор)

Є - встановити два екземпляри Сонати у різні папки під різними користувачами Віндовса.

deva (автор теми)

А якщо demo-версія і робоча версія то картина аналогічна?

Вiталій (адміністратор)

Демо - це параметр ліцензії конкретного профілю, він ніяк не стосується самої програми. Ліцензійна і неліцензійна Соната - однакові.

deva (автор теми)

дякую

zvitdpiiau

Доброго дня. Оновила програму до версії 0.18.4 і не можу підписати договір з податковою, пише сталася помилка "Виникла помилка при отриманні позначки часу" - що мені робити, будь ласка допоможіть, треба відправити повідомлення про прийнятого працівника, а не дає.

Вiталій (адміністратор)

Оберіть "Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування". Потім перезапустіть Сонату.

оленка#6971

добрый день. при установке на новый комп Сонаты "Файл sonata.... містить вірус і його видалено". Антивирус Аваст, Винд 10

Олексій Доронін (партнер розробника)

Скорее всего это ложное срабатывание антивируса. Отключите на время аваст и проинсталируйте сонату.

Вiталій (адміністратор)

Для початку оновіть антивірус та його бази.
Переконатися у відсутності вірусів у інсталяторі Сонати можна тут - https://www.virustotal.com/ru/#

pusicat.2006

Добрый день! Как восстановить профили в Сонате если слетела "Винда"и соответственно резерва нет? Программу устанавливала на диск D. и папка осталась.

Вiталій (адміністратор)

Якщо немає доступу до старих файлів із диску С та немає резервної копії, то відновити дані профілів неможливо. Адже, вони зберігаються у папці користувача на диску С.

Виникла потреба замінити компютер на котрому встановлена "Соната" ,Як зробити щоб всі дані по "Сонаті "з стараго компютера перенести на новий ? Проспо скопіювати папку з "Сонатою " старого і перенести на новий чи іншим способом?

Вiталій (адміністратор)

Обов'язково іншим способом.
Треба на "старому" комп'ютері зробити резервну копію усіх профілів - https://sonata.biz.ua/help/reservne_kopijuvannja.html.
Перенесіть отриманий файл резервної копії на "новий" комп'ютер.
На "новому" комп'ютері встановіть Сонату, завантажену з нашого сайту - після встановлення Соната відкриється порожньо, тобто без профілів, це нормально.
У щойно встановленій Сонаті зробіть "Меню - Резервна копія - Відновити" та оберіть резервний файл, перенесений зі "старого" комп'ютера. Після завершення відновлення усі профілі будуть коректно перенесені.

ПС. Налаштування програми ("Меню - Налаштування") треба буде встановити на "новому" комп'ютері заново.
Після завершення усіх процедур рекомендовано перевірити на "новому" комп'ютері, чи усі дані та профілі перенеслися без помилок. Тільки після цього можна знищувати дані на "старому" комп'ютері.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua