Настройка почтового ящика

shalya (автор теми)

Подскажите пожалуйста оставлять ли галочку на пункте :"Використовувати пряме з'єднання при відправки звітів до Фіксальної служби"?

Вiталій (адміністратор)

Це на ваш розсуд і за вашим бажанням.
Пряме з'єднання не потребує поштового акаунту для відправлення звітів до ДФС (а також ЄСВ) і працює швидше, але часом його сервер не працює.
ПС. Квитанції на звіти, відправлені по прямому з'єднанню на пошту вже не прийдуть - тільки прямим. І навпаки. Майте це на увазі.

Підскажіть будь ласка чартеркод для юрлитця податкова декларація з податку на прибуток підприємства річний

Вiталій (адміністратор)

http://sfs.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms1.htm

Тут є всі форми. Я на знаю, яка саме річна прибуткова декларація вам потрібна.

Добрий день. Виникла помилка при перевірці пошти Попередження Відбулися помиплки під час отримання повідомлень. Відбулась помилка при отриманні повідомлень з сервера обміну документів: Received content of invalid Content-Type setting: text/html - SOAP expects "text/xml" Підкажіть будь ласка, в чому справа?

Вiталій (адміністратор)

А що у вас за поштовий сервер?

tirerepair

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, что означает фраза "відправлення пошти через сервер і.ua платне" при попытке добавить аккаунт в профиль. Ключи ДФС сегодняшние, соната-демо - использоваться будет только для подписания и отправки отчётов. Спасибо.

Вiталій (адміністратор)

Повідомлення означає саме те, про що воно говорить.
Соната і ключі тут ні до чого - поштовий сервіс і.ua бере гроші за свої послуги. Соната вас про це просто попереджає, якщо ви ним користуєтеся.

l.sluta#6148

Добрий день, закінчилась дія сертифікатів, встановила нові, змінила пошту. При відправці договору до ДПІ та картки приєднання отримую повідомлення: "Виникла помилка при розборі чи формуванні даних (пошкоджені дані чи невірний формат) " . Документи не відправляються. З чим може бути проблема? Ел.адреса meta.ua, скриньку завела вчора, додаткові налаштування зробила, роботу скриньки перевірила. Вчора через цю ж адресу відправила аналогічні документи для юр. особи і отримала квитанції. Сподіваюсь на Вашу пораду.

Вiталій (адміністратор)
  1. Переконайтеся, що у вас остання версія Сонати 0.16.0.
  2. Натисніть "Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування", можливо, також потім знадобиться перезапустити Сонату.
  3. Якщо нічого не допомогло, значить у вас некоректно сформований ключ шифрування, треба звернутися до АЦСК, де оформлювали нові ключі.

ПС. Поштова скринька не має до цієї ситуації ніякого відношення. Скриньку не обов'язково змінювати при зміні ключів та сертифікатів.

l.sluta#6148

Дякую, справді некоректний ключ.

baydack2
13.07.2017, 11:13 (Відредаговано: 13.07.2017, 11:14)

Помилка при отриманні пошти: -ERR [AUTH] Username and password not accepted ....скажите, что делать с этой ошибкой??только начала работать в Сонате

Вiталій (адміністратор)

Спробуйте ось це - http://sonata.biz.ua/topic/2044#end

revel-pfu

Здравствуйте. Порекомендуйте почтовый ящик для отчетности в Сонате, чтобы без дополнительных настроек. @ukr.net и @gmail.com требуют дополнительных настроек.

Вiталій (адміністратор)

Додаткове налаштування в ukr.net полягає у натисненні однієї кнопки на сайті. Рекомендую саме ukr.net, тому що із ним найменше проблем у поштових програмах та при поданні звітності до державних органів.

liftservis
11.03.2020, 11:38 (Відредаговано: 11.03.2020, 12:39)

НЕ ПРИЙНЯТО Виявлені помилки та зауваження спеціаліста Фонду:

електрону адресу krop.kg@fssu.gov.ua

Виявлені помилки автоматичної обробки (виводяться перші 25) Формат: ІПН застрахованої особа + Серія та Номер документу + Помилка:
как поменять ел.пошту ФСС-она не редактируется

Вiталій (адміністратор)

НЕ ПРИЙНЯТО Виявлені помилки та зауваження спеціаліста Фонду:

електрону адресу krop.kg@fssu.gov.ua

Виявлені помилки автоматичної обробки (виводяться перші 25) Формат: ІПН застрахованої особа + Серія та Номер документу + Помилка:

liftservis

Це весь текст квитанції, яка вам надійшла? Схоже, що тут тільки частина. Надішліть нам на support@sonata.biz.ua цю квитанцію у вигляді PDF.
ПС. Гадаю, проблема там скоріше у форматі ІПН, як зазначено у квитанції.

Після генерації пароля на imap на ukr.net поштова скринька не працює. Де в сонаті можна ввести окремий пароль на imap? При зміні пароля на imap в налаштуваннях, автоматично змінюються загальній пароль на поштову скриньку та пароль на сервер smtp

Вiталій (адміністратор)

Мені здається, що окремий пароль для програм буде працювати на обидва сервери.
Утім, ви можете вказати окремий пароль для кожного серверу, натиснувши "Показати деталі" у налаштуваннях поштового акаунту в Сонаті.

Где в налаштуваннях поштового акаунту в Сонаті "Показати деталі". Не могу найти. Мне надо ввести пароль сгенерированный в Управление IMAP-доступом в почтовом ящике Укр.нет для отправки отчетов.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua