Виникло нове зауваження в ПН після оновлення 0.20.4

alen55 (автор теми)
15.12.2016, 15:51 (Відредаговано: 15.12.2016, 15:56)

После обновления 0.20.4 "Перевірка корректності" стала выдавать "Зауваження: ПІБ посадової особи не збігається с ПІБ підписанта накладної(...)" Ещё утра всё было нормально.

Вiталій (адміністратор)

Скоріше за все, ви щось змінювали на сторінці "Цифровий підпис" у налаштуваннях профілю. Можливо, змінили ключ, вимкнули чи увімкнули підпис працівника/бухгалтера тощо.
ПС. Ще одним варіантом можуть бути криптопараметри. Оберіть "Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування", перезапустіть Сонату та перевірте проблемну накладну знову.

alen55 (автор теми)

Нічого подібного не змінювалось, крім того, ніхто другий це теж не міг зробити, так я одна працюю за компом. Відновлення сандартних налаштувань і перезапуск СонаТи, теж не принесло позитивного результату. Одне заспокоює, що це тільки "зауваження", і воно ПОКИ ЩО (мені так здається) не впливає на реєстрацію ПН.

Вiталій (адміністратор)

Ну, просто тоді перевірте - яке ПІБ пишеться для підписанта накладних у профілі (сторінка "Цифровий підпис"), і яке у самій накладній знизу.
Можливо, у накладній якась помилка/опечатка.

chystakrynytsja

Після оновлення 0.20.4 НЕ можу отримати зареєстровані податкові накладні. тобто у витягу вони є, а зберегти й роздрукувати їх не можна. Ліцензія безкоштовна. Що робити? Дякую.

Вiталій (адміністратор)

Соната сама зберігає накладні з ЄДРПН, якщо вони надійшли.
Опишіть точніше свою ситуацію. Якщо "зберегти" заважає якась помилка, то вкажіть, яка саме.
Чи певні ви, що накладні взагалі надійшли до вас (може ДФС надіслала тільки витяг з інформацією)? Щоб переконатися у цьому, подивіться на пошті, за допомогою якої відправляєте запит. Або під час прийняття повідомлень натисніть кнопку "Детально" - якщо накладні надійшли, то вони там будуть згадані із зазначенням помилки, що завадила їм імпортуватися до програми.

alen55 (автор теми)

Оказывается подпись НН в 1С"Бухгалтерия для Украины" пишется так: имя и отчество, потом фамилия, хотя такого сочетания инициалов в 1С нет нигде, почему она так подписывает, ещё не разобралась, но и раньше налоговые подписывались таким образом ИОФ (и не только у меня), но теперь в Сонате, наверное, где-то сделана проверка на сочетание абревиатуры подписи, т.е. ИОФ не совпадает с ФИО.

alen55 (автор теми)

Всё таки в 1С всё правильно, НН нужно подписывать так как указано в самой накладной: сначала инициалы потом фамилия, так что исправляйте.

Вiталій (адміністратор)

Я не бачу, що тут треба виправляти.
Соната звіряє дані ПН з ПІБ підписанта, вказаним у сертифікаті електронного ключа (бо більше немає з чим). Програма не зможе коректно встановити відповідність ініціалів та повного ПІБ (зважаючи на різні варіанти з пробілами, без них, з крапками і т.д.), тому така ситуація цілком зрозуміла.
Крім того, Соната видає попередження, а не помилку, яке нічим не заважає користувачеві підписати та подати даний документ до ДФС. Єдине призначення попередження - звернути увагу користувача на цей момент, з чим воно успішно справляється. На мою думку, гірше було би, якщо Соната взагалі це не перевіряла би.

alen55 (автор теми)

Вам, конечно, виднее, тем более, что с утра при проверке НН, такое "зауваження" присутствовало, сейчас же при проверке новых НН, уже нет этого замечания. А вообще-то, Вам огромное СПАСИБО, за внимание и понимание, я ничуть не жалею, что перешла с Медка на "Сонату", она проще и доступней.
С наступающим Новым годом ! Пусть всё сбывается, о чем мечтается...

Вiталій (адміністратор)

Дякую, вас теж зі святами!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua