Заява про ПРИЄДНАННЯ до договору про визнання електронних до...

Віталій Міхов (адміністратор)

Нужно сутки подождать, а потом отправлять Заяву?

elenaghs@mail.ru

Саме так. ДПС оновлює цю інформацію не так часто, за добу вони повинні "побачити", що ваш старий ключ вже не дійсний, і автоматично скасувати попередню Заяву. Тоді зможете подати нову.

Доброго дня! Після приєднання до договору нового ключа АЦСК "Україна" та отримання квитанції №2 "Документ прийнято", спробувала відправити звіт по Екологічному Податку, АЛЕ (вже втретє :( ) приходить квитанція №1 "Не прийнято" із такою помилкою: "Документ не може бути прийнятий - Відсутній укладений з платником '2181809320' договір про визнання електронних документів, який визначає права та обов’язки сторін в процесі електронного документообігу. Надішліть заяву про приєднання до договору." Що це може означати, якщо до заяви про приєднання...прийшла квитанція 2 "прийнято"???

Віталій Міхов (адміністратор)

Така помилка була вчора і позавчора, через якісь технічні негаразди у ДПС, наскільки мені відомо.
Сьогодні ви не пробували створити копію неприйнятого звіту та відправити його заново?
ПС. Якщо і сьогодні помилка залишається, то спробуйте подати Заяву повторно.

Доброго дня! Після приєднання до договору нового ключа АЦСК "Україна" та отримання квитанції №2 "Документ прийнято", спробувала відправити звіт по Екологічному Податку, АЛЕ приходить квитанція №1 "Не прийнято" із такою помилкою: "Документ не може бути прийнятий - Відсутній укладений з платником '2181809320' договір про визнання електронних документів, який визначає права та обов’язки сторін в процесі електронного документообігу. Надішліть заяву про приєднання до договору." Пробувала повторно подати Заяву про приєдання..., але приходить кв.№1 (не прийнята) "Інформація - діюча Заява присутня: від 20.01.2020 №1 ...Інформація - сертифікат директора із діючої Заяви є чинним". ЧОМУ ж мені звіт не приймають, якщо діюча Заява ???

Віталій Міхов (адміністратор)

Це якась проблема на стороні ДПС. Зателефонуйте на гарячу лінію ДПС - https://tax.gov.ua/others/kontakti/informatsiyno-dovidkoviy-departament та опишіть їм ситуацію (обов'язково вкажіть, що на звітність приходить помилка, що договір відсутній, а на Заяву - що заява вже присутня).

Підкажіть будьласка, що може бути не так? Відповідь № 2 Фінальна 28.04.2020 09:33 Помилка ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. Квитанція №2 Підприємство: 2927808217 АНДРІЄНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ Документ: F1392001 Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів 05162927808217F1392001100000000110420200516.XML Реєстраційний номер документу: 9090673373 ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Усi реквiзити Заяви про приєднання до Договору про визнання електронних документiв/Повiдомлення про надання iнформацiї щодо ЕЦП обов'язковi для заповнення (п.п. 2,13 розд. III). Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про затвердження Порядку обмiну електронними документами з контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 5) Відправник: Центральний портал прийому звітності ДПС України, версія 2.3.4.46

Заява через особистий кабінет

Віталій Міхов (адміністратор)

Заява через особистий кабінет

Оля

У такому разі питати треба у технічної підтримки кабінету.

muhalchenko2017

добрий день! при відправці звіту з ЄСВ скасовуюча звітність прийшла квитанція що звіт неприйняти по причині відсутності сертифікатів для коду ЄДРПОУ(наш код) серійний номер №хххххххххххххххх,виданий ПІП керівника

Віталій Міхов (адміністратор)

Якщо це був звіт за 2016 рік, або раніше - то потрібно подати Картку приєднання спочатку.
Якщо це більш "свіжий" звіт - тоді Заяву про приєднання.

titan_2002

Доброго дня! Отримала нові ключі на директора і бухгалтера (строк дії попередніх минув). Відправила Заяву про приєднання до договору про визнання ЕЦП, отримала Квитанцію №2, наступного дня відправила звіт до статистики, його було прийнято, Звіт ЄСВ не приймається (Блок даних. Невірний підпис (а саме відсутній сертифікат бухалтера в базі)). Потрібно відправити Повідомлення про надання інформації щодо ЕЦП з даними бухгалтера? Раніше потрібно було відправляти ще повідомлення про ЕЦП до статистики, судячи з усього, вже не треба. Чи потрібно подавати довогір до ФСС? Дякую!

Віталій Міхов (адміністратор)

Потрібно відправити Повідомлення про надання інформації щодо ЕЦП з даними бухгалтера?

titan_2002

Саме так.

Раніше потрібно було відправляти ще повідомлення про ЕЦП до статистики, судячи з усього, вже не треба.

titan_2002

Тепер не треба.

Чи потрібно подавати довогір до ФСС? Дякую!

titan_2002

Так, але вони не приймають його в електронному вигляді. Доведеться вручну друкувати та нести їм. Докладніше про це тут - https://sonata.biz.ua/topic/2320

titan_2002

Саме так.

Тепер не треба.

Так, але вони не приймають його в електронному вигляді. Доведеться вручну друкувати та нести їм. Докладніше про це тут - https://sonata.biz.ua/topic/2320

Віталій Міхов (адміністратор)

Дуже дякую за оперативну і вичерпну відповідь!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua