Тихий режим встановлення (silent install)

yurybx (автор теми)

На підприємстві бухгалтери працюють без прав адміністратора. Через це вони не можуть самостійно оновлювати Сонату. Служба "SonataUpdater" працює, але Соната автоматично чомусь не оновлюється. Стоїть завдання налаштувати автоматичне оновлення Сонати без надання бухгалтерам прав адміністратора. Це реалізується написанням простого скрипта в Power Shell, який працюватиме в фоновому режимі з правами адміністратора, завантажуватиме свіжий файл sonata_setup.exe та запускатиме встановлення. Проблем в тому, що при запуску sonata_setup.exe з'являється діалогове вікно та чекає натискань кнопок від користувача. А оскільки в нашому випадку запуск відбуватиметься в фоновому режимі, то бухгалтер діалогового вікна не побачить, і оновлення не вудбудеться. Отже виникає наступне питання: як запустити оновлення сонати в тихому режимі, щоб воно відбулося автоматично без діалогових вікон?

Вiталій (адміністратор)
11.07.2019, 16:28 (Відредаговано: 11.07.2019, 16:28)

Ми використовуємо інсталятор InnoSetup, який підтримує ключі silent та verysilent - http://www.jrsoftware.org/ishelp/topic_setupcmdline.htm
Також, інсталятор після роботи намагається запустити Сонату. Щоб цього не сталося, можна спробувати у батніку "прибити" процес:

taskkill.exe /F /IM sonata.exe

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua