Побажання по інтерфейсу

zponline.ua (автор теми)
12.02.2020, 14:32 (Відредаговано: 12.02.2020, 14:34)

Прохання до розробників програми щодо декількох питань інтерфейсу:

  1. В профілі підприємства неможливо вставити через комбінацію клавіш Ctrl+V номер рахунку (наприклад, IBAN-рахунок краще вносити копіюванням, бо легко помилитися). Через "Вставить" працює, але дружній до користувача інтерфейс повинен забезпечувати обидва варіанти.
  2. Бажано елементи інтерфейсу профілю, які можна редагувати, виділяти іншим кольором (білим, наприклад). Зазвичай елементи такого ж кольору, як і тло вікна, вказують на те, що елемент не редагується (заблокований).
  3. Якщо в головному вікні програми натиснути "Профіль організації", з'явиться меню з профілями, але в ньому кнопки "Редагувати", "Видалити", "Перемістити" розташовані один біля одного, без відступів (можливо, через мій малий екран 1024х768). Дуже легко натиснути на видалити, якщо хочеться редагувати.
  4. Сортування звітів. Неможливо здійснити сортування по декількох колонках. Тому виникає така проблема: при сортуванні звітів по періоду ті звіти, які в одному періоді (наприклад, рік), по моїх відчуттях сортуються по номеру звіту в періоді - спочатку всі перші звіти, потім другі і т.п. Тому між однаковими звітами з різними номерами в періоді потрапляють інші звіти. Більш правильно було б при сортуванні за періодом наступне сортування здійснювати по коду звіту, а потім по номеру звіту. Така проблема виникає для багатьох агропідприємств, у яких є звіт по ЄП 4 групи по різних сільрадах і районах, які йдуть під різними номерами, а серед них потрапляють інші звіти.

Розумію, що це всього лише побажання і на швидке вирішення не наполягаю )))

Вiталій (адміністратор)
  1. Гадаю, це можна поправити.
  2. Тут треба змінювати поля по усьому інтерфейсу, а це поки дещо проблематично. Але ми запишемо це на майбутнє.
  3. Згоден, посунемо їх.
  4. Ця ситуація дуже індивідуальна. Для вас, наприклад, вторинне сортування краще робити за колонкою чаркоду, а для інших користувачів - за якоюсь іншою. Ми же можемо реалізувати тут тільки якийсь один варіант. Окрім того, варіантів тут безліч, адже ви навели приклад тільки для сортування за періодом. Така сама проблема існує і для сортування за роком, чаркодом і т.д. Тому, це поки навряд чи буде реалізоване, але ми будемо мати цю ситуацію на увазі.

Дякую за відгук.

elena_kosuga
03.02.2021, 09:00 (Відредаговано: 03.02.2021, 09:03)

Доброго дня та гарного настрою! 1.Побажання по інтерфейсу : було б дуже зручно зберігати вид панелі звітів при виконанні різних операцій. Наприклад, я згорнула всі звіти, а потім перевіряю квитанції або створюю фільтр або завантажую новий звіт. Після цього завжди все дерево звітів розгортається. Це може не має значення коли на екрані декілька звітів. Но не зручно коли їх багато.
2. Зникає панель праворуч , за допомогою якої можна рухатись по списку звітів, коли вони в згорнутому стані і змінюється розмір вікна.

Вiталій (адміністратор)

1.Побажання по інтерфейсу : було б дуже зручно зберігати вид панелі звітів при виконанні різних операцій. Наприклад, я згорнула всі звіти, а потім перевіряю квитанції або створюю фільтр або завантажую новий звіт. Після цього завжди все дерево звітів розгортається. Це може не має значення коли на екрані декілька звітів. Но не зручно коли їх багато.

elena_kosuga

Звіт розгортається, якщо у нього є непрочитані квитанції. Ви можете зробити їх прочитаними, тоді він залишиться згорнутим.

2. Зникає панель праворуч , за допомогою якої можна рухатись по списку звітів, коли вони в згорнутому стані і змінюється розмір вікна.

elena_kosuga

Не зовсім зрозумів, яка панель праворуч. Якщо ви маєте на увазі полоску прокрутки, то вона зникає, якщо список звітів стає не більшим від висоти вікна, це нормальна поведінка.

elena_kosuga
03.02.2021, 09:42 (Відредаговано: 03.02.2021, 09:55)

Полоса прокуртки працює не правильно. Як можна додати screenshot? Одна з ситуацій: згорніть усі звіти, а потім натискайте на плюси біля звітів. Коли вони виходять за вікно , то полоса не з'являється. Коли змінюється розмір вікна, то також полоса не з'являється. Не реагує на колесо мишки .

Вiталій (адміністратор)

Не вдається відтворити цю проблему - при виході списку за межі вікна з'являється стрічка прокрутки. Зателефонуйте до нашої підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support. До вас підключаться та зможуть проаналізувати ситуацію "на живо".

После отправки РК контрагенту на регистрацию, в журнале налоговых накладных она имеет статус "подписано". Хотелось бы, что бы статус менялся на "отправлено", как и у остальных документов/отчетов. А если ещё после получения технологической квитанции о доставке, РК будет менять статус на "доставлено", то вообще будет чудесно.

Вiталій (адміністратор)

У Журналі немає стану документів, там є тільки записи про ті чи інші події щодо документів. Записи щодо відправлення накладної контрагенту там теж присутні:

вставте опис до зображення

Якщо ви мали на увазі не журнал, а просто список накладних, то там теж є така інформація:

вставте опис до зображення

Urok
19.02.2021, 19:43 (Відредаговано: 19.02.2021, 19:55)

Беру свои слова назад. Всё отлично, всё у Вас есть. С целью сокращения столбцов в списке НН, эта графа мною была отключена. А может, в состояние накладной, по аналогии с отправленными на регистрацию, добавить что-то вроде "Отправлено контрагенту на регистрацию"?

Вiталій (адміністратор)

Ці два стани між собою не пов'язані жорстко. Адже, наприклад, ПН можна відправити контрагенту як до реєстрації, так і після. Тому це два різні ланцюжки станів.

Доброго дня. А можливо реалізувати у формі «Запит до ЕРПН за період» не Втягувати ОТРИМАНІ та/або ВИДАНІ накладні та розрахунки коригування? Наразі не можливо прибрати всі «галки» в розділі Втягнути… Дякую.

Вiталій (адміністратор)

Тобто, вам потрібно отримати інформацію з ЄРПН, але не треба імпортувати накладні? Ми розглянемо таку можливість.

Тобто, вам потрібно отримати інформацію з ЄРПН, але не треба імпортувати накладні? Ми розглянемо таку можливість.

Віталій Міхов (адміністратор)

Саме так. Буду дуже вдячний

А ще у Вас назва меню «Запит до ЕРПН ...», а українською, на скільки я знаю, має бути «Запит до ЄРПН ...»

Вiталій (адміністратор)

Дякую, поправимо.

Urok
11.03.2021, 20:37 (Відредаговано: 11.03.2021, 20:54)

При отсутствии интернета или недоступности сайта Сонаты, работа с Сонатой становится очень не комфортной. Прошу разработчиков найти баланс между желанием отобразить в главном окне Сонаты новости, проверить лицензию и т.п. и удобством пользователя. Как вариант: можно единожды, при запуске Сонаты, попытаться связаться со своим сайтом (при этом ограничить время попытки до нескольких секунд), при отрицательном результате выдать в главном окне Сонаты активную надпись вроде "связь установить не удалось" и больше на протяжении всего сеанса работы не пытаться установить связь. Если пользователю нужно, он щелкнет по активной надписи, и если связь появилась, то Соната начинает работать в обычном порядке.

Вiталій (адміністратор)

Перевірку ліцензії прибирати на весь сеанс не можна, вона ініціюється при зміні профілю. А щодо новин можна подумати, як їх оптимізувати. Дякую.

Соната три дня предупреждала о наличии НН, срок регистрации которых скоро закончится. Сегодня наступил срок, а Соната молчит. Хотелось бы, что бы в последний день Соната тем более предупреждала пользователя о таких НН.

Вiталій (адміністратор)

Перевіримо діяльність цього попередження, дякую.

Василь
06.05.2021, 10:57 (Відредаговано: 06.05.2021, 11:03)

Доброго дня. Було б дуже зручно якщо б після відкриття звіту створеного раніше, автоматично змінювати "дату подання", або хоча б пропонувало автоматично виправити "дату подання" перед закриттям, збереженням або підписом документу та додатків на актуальну дату роботи з документом. Тому що все одно при його подачі з старою датою його не приймуть і прийдеться заново створювати та відправляти. І якщо дату оновили у головному документі (наприклад об'єднаний з ЄСВ), то пропонувати оновити, або оновлювати автоматично у додатках до нього та у пов'язаних документах. Дуже неприємно коли ввечері створюєш повідомлення до податкової з 10 додатками, і відкладаєш його відправку на ранок, для перевірки на свіжу голову, і виявити що звіт не прийнятий через дату... А ще якщо відправив у останній день...

Вiталій (адміністратор)
06.05.2021, 11:40 (Відредаговано: 06.05.2021, 11:41)

Раніше, наскільки я знаю, не було проблем із поданням "сьогодні" звіту зі "вчорашньою" датою. Можете надіслати нам на support@sonata.biz.ua квитанцію у форматі PDF з такою помилкою ті коротким описом проблеми, будь ласка?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua