Відсутній доступ до апаратного ключа.

vinset (автор теми)

Доброго здоров'я! Після ввімкнення або пробудження зі сну комп'ютера втрачається доступ до токен ключів "Автор", при цьому в налаштуваннях системи ключі присутні (є всі три пристрої Secure Token) , а СОНАТА видає повідомлення, що ключі не встановлено в гнізда. Після "пересмикування" все працює до наступного засинання/вимкнення комп'ютера. Підкажіть будь-ласка де "собака закопана", а то через деякий час будуть "вбиті" USB порти, а не хочеться... Тільки-що перевірив в особистий кабінет платника податків захожу, а СОНАТА ключів не бачить.

vinset (автор теми)

"Пересмикнув" токени - все працює. І ще, після переходу на апаратні ключі в рази збільшився час підписання документів, це нормально?

Вiталій (адміністратор)

Яка версія Сонати у вас зараз встановлена?

vinset (автор теми)

Була 11, тільки-що оновив до 12

Вiталій (адміністратор)
07.05.2020, 11:32 (Відредаговано: 07.05.2020, 11:32)

Надішліть нам технічну інформацію з програми.
Перейдіть до "Меню - Допомога - Надіслати інформацію розробнику", натисніть "Зберегти у файл", відправте отриманий файл debug.zip з коротким описом проблеми до support@sonata.biz.ua

Тільки-що перевірив в особистий кабінет платника податків захожу, а СОНАТА ключів не бачить.

vinset (автор теми)

Ви неправильно сформулювали проблему тут. Соната їх теж бачить, інакше ви не змогли б ці ключі "пересмикнути"у ній. Соната тільки не може знайти ці ключі за ідентифікаторами, які вона запам'ятала раніше. У кабінеті та інших онлайн-системах такого не буде, адже вони взагалі нічого не запам'ятовують і вам кожного разу в них доводиться "пересмикувати" (вказувати) ключі.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua