Побажання щодо вспливаючих вікон

tyumkova (автор теми)

Десь починаючи з 27 оновлення вспливаючи вікна почали вспливати у верхній частині програми, тоді як раніше були посередині. Тепер щоб підписати податкову або звіт, треба спочатку віконце вспливаюче закрити, бо закриває собою кнопку "підписати". Дуже незручно. Може повернутися до старого варіанту?

Вiталій (адміністратор)

В останній версії висота спливаючого повідомлення дещо зменшена, тож воно не закриває не лише кнопки, але і сторінки (вкладки) програми.
Скажіть, який у вас масштаб відображення на комп'ютері (100%, 125, 150...) та яка операційна система? Яке саме повідомлення найбільше заважає при підписанні - про коректність документу?

Добрый день. Дело даже не только в том, что всплывающие окна что-то загораживают, они очень сильно мешают и раздражают. Были ли эти окна раньше, я просто не помню, если и были, то совершенно не мешали. Теперь перед глазами постоянно мигают довольно большие красные и синие квадратики. Графы "Стан накладной" с головой достаточно. Зачем еще вешать транспорант перед глазами с надписью, что я подписала накладную, или что я несу ответственность за импорт из других программ. Если я буду набирать накладную руками в вашей программе, ответственность за её правильность будет целиком на производителях Сонаты? Ежесекундное, навязчивое, напоминание об очевидных вещах мешает работе.

tyumkova (автор теми)
29.10.2020, 15:00 (Відредаговано: 29.10.2020, 15:22)

1

Вот на подписании ПН закрівается всплывающим окошком кнопка отправить и приходиться сначала закрывать окошко, а потом отправлять. Реально бесит. Ноутбук. екран: роздільна здатність 1920*1080 (рекомендовано) 125% (рекомендовано)

Вiталій (адміністратор)

Добрый день. Дело даже не только в том, что всплывающие окна что-то загораживают, они очень сильно мешают и раздражают. Были ли эти окна раньше, я просто не помню

kviten96

Раніше кожне таке вікно треба було закривати, натискаючи кнопку. Тепер робити нічого не треба, вікно зникне саме. Об'єктивно, старий варіант заважав значно більше.

Зачем еще вешать транспорант перед глазами с надписью, что я подписала накладную, или что я несу ответственность за импорт из других программ. Если я буду набирать накладную руками в вашей программе, ответственность за её правильность будет целиком на производителях Сонаты? Ежесекундное, навязчивое, напоминание об очевидных вещах мешает работе.

kviten96

Знову ж таки, усі ці повідомлення були і раніше, і вони були значно нав'язливіші та заважали більше. Перше - підтвердження операції для зручності користувачів, друге - потрібне з формальних причин (його колір буде змінено).

Вот на подписании ПН закрівается всплывающим окошком кнопка отправить и приходиться сначала закрывать окошко, а потом отправлять. Реально бесит. Ноутбук. екран: роздільна здатність 1920*1080 (рекомендовано) 125% (рекомендовано)

tyumkova (автор теми)

Це повідомлення відредагуємо.

Хочу теж сказати, що ці випадаючі повідомлення мене (і деяких моїх знайомих що користуються Сонатою) досить таки дратують :-( Без них було краще.

Да, сообщения были, но раз я не помню в какой момент и где они появлялись, их мигание было терпимым. Я не знаю в чем дело, возможно в цвете и размере, но действуют они, как мулета на быка. И судя по сообщениям в теме, я далеко не одна такая. Для подтверждения операции с головой хватает графы "Стан накладной", я уже написала об этом. Так что ни о каком удобстве для пользователей речь не идет. А если у вас есть какие-то острые формальные причины, сделайте их хотя бы не такими раздражающими.

Urok
30.10.2020, 19:56 (Відредаговано: 30.10.2020, 20:14)

Поддерживаю предыдущих авторов. Любой результат своих действий пользователь и так видит в соответствующих графах Сонаты. Хотелось бы, что бы сообщения от Сонаты появлялись по принципу "что-то пошло не так" и об окончании операций, которые требуют продолжительного времени. О проблемах лучше сообщать в отдельных, а не во всплывающих окнах.

natalitvin

Хочу присоединиться к пожеланию убрать лишние всплывающие окна. И отдельное пожелание: на главной страничке Сонаты розмещен банер программы BOOKKEEPER, которая позиционируется как интегрированная. Тогда почему налоговые накладные, полученные из интегрированной программы тоже подвергаются "обстрелу" всплывающипи окнами? по-поему, это нужно исправить.

Вiталій (адміністратор)

повідомлення відредагуємо.

Віталій Міхов (адміністратор)

ПС. Інтегрована вона чи ні - але це інша програма (сервіс).

Трохи оффтоп, але про виринаюче

Відносно давно була особливість, якщо навести курсор на значення у переліку документів, то під курсором з'являлась виринаюча підказка, що дублювала значення того на що наведено курсор. Це було зручно у випадку зі значенням довшим за ширину стовпчика, чи значенням, що виходило за межі вікна програми, адже підказка виринала таким чином, що показувала значення повністю.

Чи можна це повернути?

Вiталій (адміністратор)

вставте опис до зображення

Воно і зараз так показує, принаймні у звітах.
Які саме документи ви мали на увазі? І яку колонку в них?

Мйк
10.11.2020, 16:58 (Відредаговано: 10.11.2020, 16:59)

Які саме документи ви мали на увазі? І яку колонку в них?

Видані/отримані ПН, будь-яка колонка.

Вiталій (адміністратор)

У накладних дещо інший механізм, адже там є підказки щодо різнокольорових документів. Подивимося, що можна зробити.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua