Ошибка при скачивании

vv.2012 (автор теми)

Добрый день! При скачивании с оф.сайта появляется предупреждение, что этот файл "нежелательный" скрин прилагается 2020-11-13-105917

Вiталій (адміністратор)

На жаль, розробники антивірусів можуть робити у таких випадках, що хочуть. Як самі бачите з повідомлення, файл встановлення не містить якихось загроз чи вірусів. Просто в нього "низький рейтинг". Натисніть "Сообщить о том, что это надежное приложение", можливо це підніме "репутацію" і дане вікно не буде з'являтися для інших користувачів )

Bubochka0904

Доброго вечора! Не можливо скачати оновленя, відкривається оновлення і не загружає. І так вже кілька днів.

Вiталій (адміністратор)

Якщо ви маєте на увазі завантаження оновлення із Сонати, то це може бути через стару операційну систему (Windows XP або ранні версії Windows 7) або якусь сторонню програму, що блокує Сонаті доступ до інтернету (антивірус файрвол тощо).
Для Windows 7 чи старше можу порадити встановити усі офіційні оновлення, доступні для вашої системи. Для Windows XP допоможе тільки оновлення кореневих SSL-сертифікатів у ручному режимі, що потребує спеціальних навичок.
Також, ви можете завантажити оновлення вручну з нашого сайту та встановити його "поверх" будь-якої старої версії Сонати.

Bubochka0904

Так в мене Windows7 .Якшо я вручну встановлю із сайту поверх старої то в мене не пропадуть дані?

Олексій Доронін (партнер розробника)

В жодному разі не пропадуть. Для Вашого спокою попередньо зробіть резервне копіювання "Меню-Резервна копія-Створити"

Bubochka0904

Дякую! Загрузилось,все є.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua