Неможливо розшифрувати квитанцію номер 2

Іван Піженко (автор теми)

В мене закінчився термін дії ключа ЕЦП, я отримав новий ключ і встановив його у Сонаті. Після цього я отримав у Сонаті документи з електронної пошти, прийшла квитанція номер 2 для звіту, який я відправив раніше і підписав старим ключем. Але вона не може бути розшифрована зараз. Будь ласка, роз'ясніть, як мені зараз розшифрувати цю квитанцію номер 2. Якщо такого способа наразі немає, то я вважаю, що розробники програми мають його забезпечити в нових версіях якнайшвидше. Я пробував встановити в Сонату попередній ключ, але Соната не дала його встановити. Вважаю, що потрібна можливість встановити декілька ключів, в тому числі прострочений, з тим, щоб можна було розшифровувати документи, які відносяться до конкретного ключа.

Олексій Доронін (партнер розробника)

Спробуйте перед встановленням старих КЕП перевести системну дату назад до дати дії старих КЕП та встановити старі ключі. Після встановлення на зашифрованій квіт. натисніть правою кн. миші та оберіть - "зняти підпис" (розшифрувати)

Іван Піженко (автор теми)

Дякую, це допомогло, але спосіб не очевидний. Краще було б, якщо була б можливість просто встановити декілька ключів, в тому числі і старих, і використовувати старі ключі виключно для розшифрування документів.

Вiталій (адміністратор)

Це призведе до маси інших проблем, та сертифіковані бібліотеки підпису не дозволяють зчитати ключ, якщо його сертифікат прострочений.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua