Помилка в звітності Обєднаної ЄСВ+ПДФО+ВЗ 1 кв 2021

Мем (автор теми)

На підприємстві є працівники які працюють на умовах неповного робочого дня. Відповідно у звітності у Додатку1 відображено донарахування до мін.зарплати за кодом типу нарахувань -13. Дані з додатку1 переносяться до Розрахунку 2 розділу до рядка 2.5. Під час заповнення додатків і основного розрахунку звітності ніяких помилок виявлено не було.
Після відправлення звітності у квитанції №2 виявлено помилку : "Попередження У Податковому розрахунку в Розділі 1 у рядку 2 в графі місяця 1 кварталу зазначену суму більше ніж в рядку 1 відповідного місяця 1 квартал. "

Підкажіть як виправити помилку ?

Вiталій (адміністратор)

У тексті, який ви навели, написано "Попередження", а не помилка, тож не факт, що його треба виправляти. Перегляньте основний документ Розрахунку, який Соната заповнила автоматично - там є невідповідності до законодавства?

Мем (автор теми)

Як на мене , то все заповнено вірно. Просто у рядку 2 Розрахунку зазначено суму більше ніж у рядку 1 рівно на суму донарахування , але все в межах максимальної величини. Соната помилок не вказує!!! Дякую за відповідь.

А який код цього нового звіту? СОната ніби остання але не бачу цього звіту.

Олексій Доронін (партнер розробника)

Скоріш за все ДПС не доробили механізм перевірки (схему перевірки) цього звіту у випадку, коли дійсно З/П меньша за мінімальну. Та, як результат - "звіт прийнято"

Вiталій (адміністратор)

Як на мене , то все заповнено вірно. Просто у рядку 2 Розрахунку зазначено суму більше ніж у рядку 1 рівно на суму донарахування , але все в межах максимальної величини.

Мем (автор теми)

На нашу думку теж все коректно. До рядка 1 ідуть суми графи 16 (Додатка 1), а до рядка 2 - суми графи 17 та 18, тому вони дійсно можуть бути більшими при донарахуванні.

А який код цього нового звіту? СОната ніби остання але не бачу цього звіту.

Advisor

J/F0500106
Тепер це квартальний звіт

вставте опис до зображення

Мем (автор теми)

Скоріш за все ДПС не доробили механізм перевірки (схему перевірки) цього звіту у випадку, коли дійсно З/П меньша за мінімальну. Та, як результат - "звіт прийнято"

Олексій Доронін (партнер розробника)

Так звіт прийнято . Та боюсь щоб потім це попередження не вилізло десь))

На підприємстві немає відокр.підрозділів. В д4 не повинно заповнюватись 032, але видае помилку .

Вiталій (адміністратор)

Рядок 032 заповнюється для всіх.
Якщо немає підрозділів, то вказується код податкового агента - тобто підприємства.

вставте опис до зображення

galla1931

Виталий подскажите пожалуйста , если я заполняю отчет по отдельному филиалу (не являющемуся налоговым агентом) то в приложении 4 ДФ в строке 032 я выбираю код местоположения этого филиала, а на заглавной странице в 032 строке остается код головного предприятия или тоже нужен код этого филиала? На семинарах никто не рассматривал этот случай да и вообще об этой строке никто не упоминал.

Вiталій (адміністратор)

У Порядку заповнення звіту для заголовної частини Розрахунку вказано:

"рядок 032 - зазначається код Кодифікатора за місцезнаходженням платника або його відокремленого підрозділу, якщо Розрахунок подається податковим агентом за його відокремлений підрозділ"

Тож, можна зробити висновок, що код КАТОТТГ філії вказується і в основному документі, і в додатках.

працівника прийнято в березні 2021 року., додатки 1 і 2 подала без значень порожні. прийшла кватанція 2 де пише Помилка Додаток 1 за місяць 1 кварталу не містить жодних значень.

Помилка Додаток 1 за місяць 2 кварталу не містить жодних значень.

Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ. мені потрібно новий звіт подавати без цих додатків?

Вiталій (адміністратор)

ДПС собі протирічить. Адже є Лист від 07.04.2021 р. №2123/0/99-00-04-02-01-09, де сказано:
"Якщо показники для декларування наявні лише в одному з місяців кварталу, то Д1 подається за кожен з таких місяців, а пусті рядки прокреслюються (у разі подання документа в електронному вигляді - такі рядки не заповнюються)."

Зателефонуйте до місцевої ДПІ або на гарячу лінію ДПС, нехай вони це пояснюють.

Помилка Додаток 1 за місяць 1 кварталу не містить жодних значень. Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ. Що виправлять?Найманих у січні не було,

Вiталій (адміністратор)
17.04.2021, 21:09 (Відредаговано: 17.04.2021, 21:10)

ukrcon, ви прогавили повідомлення просто перед вашим? Чи те саме треба особисто для вас написати?

При заповненні дод.5 з довідника "співробітники" в таблицю йде дата прийому (не в поточному кварталі), яку неможливо видалити. Як це зробити?вставте опис до зображення

Вiталій (адміністратор)

яку неможливо видалити.

shevgota

Чому-це неможливо? Просто встановіть курсор у цьому полі і натисніть кнопку "Delete" або "Backspase" на клавіатурі. Дата видляє\ться так само, як і будь-який інший текст у таблиці.
Окрім того, є ще кнопка "Очистити" у вікні виборі дати:

вставте опис до зображення

galla1931

При создании отчета с знаком "НОВИЙ ЗВІТНИЙ" для 4ДФ открывается только 1 додаток а не 3, как быть?

Вiталій (адміністратор)

Поки що немає чітких роз'яснень ДПС щодо коригувань ЄСВ за новою формою. Тим більше, далеко не завжди треба коригувати кожен місяць кварталу.
Якщо вам потрібні додатки за кілька місяців, ви можете створити їх окремо та додати до уточнюючого пакету.

raisapanch

Мені треба виправити помилку в додатку №5 в новому звіті. вилучити одну строку та ввести правильну. Ф 5 зі звітності створюється тільки з галочкою "звітний", а мені треба "звітний новий". Ця галочка не стирається і не пишеться в відповідній стрічці. Як виправити?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua