Кваліфікована позначка часу для підпису

vinset (автор теми)

Доброго ранку! При використанні опції "Довільне підписання" під час перевірки підписаного документу отримую наступне: "Час підпису (не підтверджено кваліфікованою позначкою часу для підпису від Надавача)" і в кінці попередження "Шановний користувач! Звертаємо Вашу увагу на те, що із набуттям чинності 07.11.2018 Закону України «Про електронні довірчі послуги» та відповідно до частини четвертої статті 26 цього закону, використання кваліфікованої електронної позначки часу для постійного зберігання електронних даних є обов’язковим." Підкажіть, будь-ласка - це питання до ПК "СОНАТА" чи центру надання довірчих послуг, ключі на токенах. Дякую.

Вiталій (адміністратор)
07.06.2022, 13:09 (Відредаговано: 07.06.2022, 13:09)

Кваліфікована позначка часу повинна встановлюватися у Сонаті при підписанні автоматично, якщо виконати певні налаштування.
Перейдіть до "Меню - Налаштування - Криптобібліотека", встановіть галку "Використовувати TSP-сервер".
Потім під галкою натисніть кнопку "Завантажити з сертифікату" та оберіть зі списку сертифікат власного КНЕДП (центру сертифікації). Далі натисніть "ОК", щоби зберегти налаштування.
ПС. Використання кваліфікованої позначки часу потребує доступу до серверу КНЕДП. Якщо на вашому комп'ютері такий доступ відсутній (таке часто буває у корпоративних мережах або закордоном), тоді ви не зможете підписати документи чи будь-які звіти, поки не вимкнете це налаштування.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua