Відправка договору до Міністерства доходів і зборів

Чайка Сергей (адміністратор)
  1. Натискаємо Звіти - Новий звіт.

  2. Зліва обираємо Податкова - Договори, там праворуч відкриваємо Договір про визнання електронних документів.

  3. Заповнюємо всі поля: номер договору, ПІБ начальника Податкової інспекції, «діє на підставі», код ЄДРПОУ податкової та її адресу.

  4. Зверху натискаємо Підписати, потім Відправити.

enter image description here

enter image description here

В режиме без лицензии для ДПС-ных ключей нельзя соэдать этот договор. Это явный глюк. Как же программой-то пользоваться.

novazvitnist

Подскажите ,что значит при подписании договора с помощью ключей,выданых ДПС сообщение - нет сертификата? Программы не работает с этими ключами?

Олександр Мартинюк

Подскажите ,что значит при подписании договора с помощью ключей,выданых ДПС сообщение - нет сертификата? Программы не работает с этими ключами?

Напишіть нам на support@sonata.biz.ua, вкажіть номер телефону, наш спеціаліст зв'яжеться з вами і спробує вияснити причину проблеми. Взагалі, Соната підтримує роботу з ключами ІДД Міндоходів. Очевидно, проблема зі сховищем сертифікатів на вашому ПК.

lubasha1999

Договір відправили (ключі ДПС-ні), програма без ліцензії, не прийшли квитанції, і ДПІ не бачить дововір, хоча відправлено успішно... Чому ДПІ не бачить договір, для подальшого його відпрацювання ?

Чайка Сергей (адміністратор)

Скорее всего проблема с почтой, я рекомендую использовать ящик на Ukr.net

Чайка Сергей (адміністратор)

Уточніть, будь-ласка, чи потрібно чекати квитанцію № 2 до договору у Міністерство доходів і зборів, чи після отримання квитанції № 1 можна здавати звіти.

jannatsaruk Нужно дождаться квитанцию №2, потом отправлять отчет. Для Картки приєднання достаточно квитанции №1.

seredinaleta

Здравствуйте! А как подписать договор с ДПИ на отправку отчета по ЕСВ? Ведь этот отчет Миндоходов требует отправлять им, а не в ПФУ

seredinaleta Если вы подписали договор с ДПИ то он общий для всех отчетов в ДПИ.

nnatusiik

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, ще у грудні видправляла звіти ч-з "Соната" у ДПС, але ніяких договорів не робила. Квитанції прийшли і 1, і 2 все о.к. Тепер, читаю про картки/договори з ПФ і ДПС, чи вірні квитанціїї? чи дійшли звіти?

Чайка Сергей (адміністратор)

Если есть 2я квитанция о принятии, значит с отчетами все хорошо. Необходимость отправлять договор с ПФУ появилась после переезда ЕСВ на шлюз ИДД ДПС, у некоторых приходит квитанции про договор, у некоторых нет.

Добрый день. Если я "Фізична особа - підприємець", что нужно писать в графе "який діє на підставі..." ?

А в мене така ситуація: при здачі звітів приходить квитанція про те, що звіт не прийнято, причина - сертифікат не знайдено в базі сертифікатів. Пробую відправити договір на визнання ЕЦП, висвітлює помилку: Код інспекції не дорівнює 4 символам: 318 (D:\Projects\sonata\default\sources\implement\report\uReportDpiImpl.pas, line 78), після чого "Відправити" стає неактивною. (У профілі підприємства (Міндоходів) інспекція вказано правильно) Підкажіть, що робити?

kristichka

Реєстрація договру пройшла успішло, прийшла квитанція №1, але квитанція 2, не приходить, скільки часу її чекати? або яким чином взнати, можливо щось не добре, і електронка використовувалась з mail.ru

Чайка Сергей (адміністратор)

2е квитанции по договору идут долго, потому что обрабатываются вручную инспектором налоговой. По закону они могут рассматривать его 5 дней. Можете попробовать прозвонить в вашу налоговую и попросить ускорить принятие договора.

kristichka

Уже пришла квитанция №2 ,но теперь выдает мне -За відсутністю ліцензії створення звітів не можливе! Что в этом случаии делать дальше ?

Чайка Сергей (адміністратор)

Можете воспользоваться бесплатными программами для набора или оплатить лицензию http://www.sonata.biz.ua/license

kristichka

а яка в Вас безкоштовна програма для подачі звітності?

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua