прохання дорозробників програми

raruslana (автор теми)

Велике прохання в запитах щодо отримання відомостей з реєстру податкових накладних додати колонку за яке число сформований запит, бо в таблиці не видно за яке число сформований запит, а тільки дата відправлення запиту, тому необхідно заходити кожний раз і ці запити це дуже незручно. В меню податкових накладних краще було їх бачити в порядку реєстрації цих накладних, а не по підприємствам.

Ольга#1446 (адміністратор)

Дякуємо за пропозицію. Більш за все, в настпупних оновленнях буде додано дану графу.

Вiталій (адміністратор)
magister_ua

Після останіх оновлень спочатку перестало втягувати в реєстр ПНЕ видані накладні(вже виправились), а тепер не тягне отриманих(втягнуло одну, а решту не хоче), що з цим робити???????????????????

Вiталій (адміністратор)

Чому не хоче? Яка помилка виникає при імпорті?

magister_ua

Не при імпорті, не тягне в реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Вiталій (адміністратор)

Напевно, у вас отримані накладні різного типу (друга частина номеру накладної, що співвідноситься із типом реєстру - загальний, спеціальний, переробного підприємства, скорочений).
За замовчуванням накладні розподіляються за типами по другій частині номеру ПН. Якщо вам не потрібен такий розподіл, ви можете у налаштуваннях Сонати на сторінці "Документи" зняти галку"Розподіляти накладні по типам декларацій". Потім відкрийте реєстр та спробуйте втягнути знову (вже відкритий реєстр треба закрити і відкрити, щоб подіяли налаштування).

magister_ua

Наразі допомогло дякую!!!!

magister_ua

Чому із списку отриманих та виданих накладних у звіт J1209008 "Реєстр виданих та отриманих податкових накладних" не втягує РКЕ

Вiталій (адміністратор)

Причина не та ж сама, що раніше була? Галка у вас знята?

magister_ua

Галочка знята, РКЕ в більшості всі роблять в Медок тому що їх потрібно погоджувати, в сонаті цієї функції немає, РКЕ повинно підтягувати зі списку отриманих чи виданих накладних

Вiталій (адміністратор)

Тоді нам треба отримати резервну копію вашого профілю, бо інакше неможливо побачити, у чому причина.
Надішліть її на support@sonata.biz.ua з коротким описом проблеми.

Володимир#6040

Коли планується взаємодія з новим сервісом ДФС по обміну розрахунками коригування (http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/201768.html)?

Сергей_

При создании дубликатов отчетов J1301203, J1301202 не меняется ни дата, ни номер, ни период отчета (при создании дубликата из отчета прошлого месяца). Возможно ли их изменение автоматически?

Вiталій (адміністратор)

Володимир, протягом наступних двох тижнів.

Сергей_, так і повинно бути, оскільки це дублікати. Автоматично не можна, але можна змінити у властивостях звіту.

gdperevozki

Сделайте пожалуйста возможность ввода дробных чисел в поле "Кількість" в Господарчих операціях

Вiталій (адміністратор)

Цей розділ потребує докорінної переробки і згодом буде повністю змінений/замінений. До того поки ніяких доробок у ньому не планується.

raruslana (автор теми)

Після завантаження останнього оновлення 0.12.1 зникло дата за яку формується запит про те що просили раніше і воно було зроблено і дату за яку формувався запит показувало

Велике прохання в запитах щодо отримання відомостей з реєстру податкових накладних додати колонку за яке число сформований запит, бо в таблиці не видно за яке число сформований запит, а тільки дата відправлення запиту, тому необхідно заходити кожний раз і ці запити це дуже незручно.

Вiталій (адміністратор)

Дату повернемо у наступному оновленні.

Чи планується підтримка ФОП-ів, у яких немає ідент. номера, а тільки серія і номер паспорта? Дуже треба. Будь-ласка.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua