Техничні питання.

feschenko1 (автор теми)

Коли Соната буде сумісна з Windows 10

Вiталій (адміністратор)

Вони сумісні з самого початку, оскільки Windows 10 цілком підтримує програми, орієнтовані на попередні версії системи.
Що саме вас турбує, яка проблема?

kirienkoalm

Добрый вечер! Подскажите пожалуйста возможна ли работа Сонаты на макбуке?

Вiталій (адміністратор)
05.09.2016, 09:59 (Відредаговано: 05.09.2016, 10:03)

Ні, за замовчуванням Соната не підтримує MacOS.
Але ви можете спробувати сторонні емулятори:
https://lifehacker.ru/2013/05/13/osx-wineskin/,
http://macdays.ru/mac-os/kak-zapuskat-windows-programmy-v-mac-os-x/,
http://www.macdigger.ru/macall/macsoft/dva-sposoba-zapuskat-windows-prilozheniya-na-mac-bez-ustanovki-windows.html

Добрый день! После обновления на версию 0,19,1, не коректно экспортируются в pdf расчеты корректировок. На экране вижу , что корректировка сделана со знаком "минус", а на печать "минус" не выводится.

Вiталій (адміністратор)

Так, ця помилка відома. Незабаром буде оновлення з її виправленням.

CHTetiana

Розясніть, будь-ласка, дану ситуацію: 1). Є 2 комп'ютери в котрих налаштування одинакові (в тому числі поштові налаштування, та довідник контрагентів). Якщо перший комп'ютер перевірив пошту і підтягнув інформацію чи підтягне ту саму інформацію інший комп'ютер?

Вiталій (адміністратор)

Ні.
Після прийняття повідомлень (з пошти або з серверів ДФС) вони помічаються на видалення. Тим самим наступне прийняття (на цьому ж комп'ютері або іншому - немає різниці) для цього ж профілю прийняті раніше повідомлення вже не побачить.

vesta1974

Доброго дня!! У мене така проблема , в програмі написано в довіднику ДПІ під кодом 2104 Цюрупинська ОДПІ ГУ ДФС (Білозерське відділення), але з 10.12.2016 вони перейменовані на 2104 Херсонька ОДПІ ГУ ДФС (Білозерське відділення) . Я здала звіт (Декларація ПДВ скорочена і загальна), мені сьогодні зателефонували з податкової і сказали що мій звіт не прийнято через не вірну назву податкової. Сьогодні 20 число - останній день подання, ЩО МЕНІ РОБИТИ?, адже вам платимо гроші за роботу, і за всі зміни в програмі. Вручну не приймають звіт , бо є договір дійсний, тех підтримка ваша нічим допомогти не змогла і сказали , що вони не винні, це питання до "Разработчиков программы" , податкова не винна, а я якщо сьгодні не здам якось звіти ,то заплачу зі свого карману штраф. Хоча це ваша "Недоработка"...

Вiталій (адміністратор)
20.12.2016, 12:04 (Відредаговано: 20.12.2016, 12:06)

Я здала звіт (Декларація ПДВ скорочена і загальна), мені сьогодні зателефонували з податкової і сказали що мій звіт не прийнято через не вірну назву податкової.

Взагалі, про прийняття чи неприйняття звіту свідчить квитанція. Якщо у квитанції №2 пишеться "Звіт прийнято" або "Прийнято пакет" - то це ваш законний доказ того, що ви нічого не порушили. Дзвінки інспектора та розповіді по телефону, що там щось не прийнято - це не серйозно. На тому і наполягайте у розмові з ДПІ.

Ну, а якщо ви все-таки вважаєте, що Соната винувата у цій ситуації, то подивіться на офіційному порталі ДФС - http://kherson.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/113733.html , там написано "Білозерське відділення Цюрупинської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області". Не Херсонська ОДПІ, як бачите. А також погляньте на офіційну програму для створення звітності, яку розробляє сама ДФС (програма "ОПЗ") - там також Цюрупинська ОДПІ.
Тому я не бачу, чому це може бути "наша недоработка", якщо у ряді офіційних джерел інформація така сама, як і в Сонаті. А нас звинувачують у недбалості, керуючись тим, що сказав якийсь податковий інспектор по телефону...

ПС. Я не виключаю, що по факту вони таки змінили підпорядкування. Але вина тут лежить не на Сонаті, а на самій ДФС, яка не може вчасно оприлюднити ці зміни у своїх же офіційних джерелах.

serz271060
23.12.2016, 08:21 (Відредаговано: 23.12.2016, 08:22)

Доброго дня! "Сannot create file "C:\Program Files (x86)\Sonata\update\update.xml". Отказано в доступе". При попытке обновиться из программы. Эт еще что такое?

Вiталій (адміністратор)

Це означає, що у Сонати (точніше у користувача системи, під яким вона запущена) немає прав запису до Program Files.
Ми працюємо над вирішенням цієї ситуації. Поки можете спробувати надати поточному користувачу системі більше прав.

tannnnia_m

Підскажіть будь-ласка чи можна в програмі побачити пароль до ключів. Хочу налаштувати іншу програму для здачі ЄСВ для ФОП (нажаль через Сонату це неможливо) а пароль забула, в Сонаті все налаштовано тому що здаю декларацію по єдиному податку. Дякую.

Вiталій (адміністратор)

Підскажіть будь-ласка чи можна в програмі побачити пароль до ключів.

Це неможливо, оскільки паролі зберігаються не у чистому, а у зашифрованому вигляді.

Хочу налаштувати іншу програму для здачі ЄСВ для ФОП (нажаль через Сонату це неможливо)

Чому це неможливо? Подання ЄСВ нічим суттєво не відрізняється від подання декларації.

tannnnia_m

А в якій програмі створювати звіт по ЄСВ?

Вiталій (адміністратор)

Так у Сонаті і створюйте.
За 130 грн ви отримаєте можливість автоматично створити та заповнити декларацію і ЄСВ. Вам треба буде лише вказати суму свого річного доходу, і нічого більше - http://sonata.biz.ua/license

tannnnia_m

А безкоштовно ніяк?

Вiталій (адміністратор)

У Сонаті цей звіт створити безкоштовно не можна, тільки імпортувати.
А щодо інших програм - це питання не для нашого форуму.

Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженної наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: - ЄДРПОУ: '3251716932'. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронної звітності що це значить і як виправити ситуацію?

Вiталій (адміністратор)

Користувачі кажуть, що така помилка останніми днями часто виникає для нових Договорів. Викликана вона проблемами на шлюзі ДФС.
Одні податківці радять подавати Договір знову, інші - зачекати, поки на центральному шлюзі все виправлять.
Зателефонуйте до вашої ДПІ та запитайте, що вам робити у такій ситуації.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua